Przeprowadzamy pomiary geodezyjne
Przeprowadzamy pomiary geodezyjne, Urban-Geo. Hubert Urban, Duchnów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5321817279
REGON: 147166040
Rok założenia:
2014

O firmie

Nazywam się Hubert Urban i z zawodu jestem geodetą. Prowadzę biuro Urban-Geo zlokalizowane w Duchnowie, w województwie mazowieckim. Początek mojej działalności sięga 2014 roku. Pomimo niedługiej działalności na rynku wyróżnia mnie duża wiedza i zaangażowanie w swoją pracę. Obsługuję klientów z powiatów mińskiego, otwockiego oraz z Warszawy.

Oferta

Wykonuję kompleksowe usługi geodezyjne. Zajmuję się między innymi gleboznawczą klasyfikacją gruntów. W profesjonalny sposób określę klasę gruntu oraz gatunki gleb.

Sporządzam różnego rodzaju mapy, które potrzebne są do celów projektowych i prawnych. Tworzę mapy do warunków zabudowy. Proponuję obsługę w czasie budowy.

Oferuję usługi takie jak:
  • pomiary powierzchni użytkowej,
  • inwentaryzacje powykonawcze obiektów,
  • ustalanie przebiegu granic,
  • wznawianie znaków granicznych,
  • tyczenia nieruchomości,
  • podział nieruchomości.
Zajmuję się także wyznaczeniem punktów ujawnionych w ewidencji gruntów i budynków. Przeprowadzam pomiary objętości mas ziemnych i przemieszczeń. Zapewniam geodezyjne odbiory budynków.

Wszelkie zlecenia realizuję przy pomocy nowoczesnego sprzętu pomiarowego. Dzięki niemu pomiary są dokładne i precyzyjne. Podejmuję się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Powierzone mi zadania wykonuję w terminie. Najważniejsze jest dla mnie Państwa zadowolenie.

Jestem elastyczny w działaniu, a dzięki dużej branżowej wiedzy mogę zagwarantować solidność. Zapewniam specjalistyczne doradztwo. Zapraszam do skorzystania z oferty firmy Urban-Geo w Duchnowie.

Artykuły

Czy warto skorzystać z usług geodety?
Czy warto skorzystać z usług geodety?
Budujesz swój wymarzony dom lub planujesz kupić ziemię? Znajdź sprawdzone i zaufane biuro geodezyjne! Pomoc eksperta na pewno będzie Ci potrzebna.

Wideo

Kontakt

Kontakt Urban-Geo. Hubert Urban

Urban-Geo. Hubert Urban, Duchnów

Opinie (0)

Opinie o firmie Urban-Geo. Hubert Urban