Projektowanie i budowa linii technologicznych
Projektowanie i budowa linii technologicznych , Unterschuetz Firma inżynierska Marek Unterschuetz, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5841286523
REGON: 192763690
Rok założenia:
2002

O firmie

Unterschuetz to firma z Gdańska. Zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn przemysłowych. Działa od 2002 roku, a jej właścicielem jest Marek Unterschuetz.

Oferta

Od początku działalności firma Unterschuetz skupia się na produkcji pojedynczych urządzeń i całych ciągów technologicznych. W trakcie pracy korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, np. stali. Oferuje jej spawanie, cięcie i frezowanie. W ten sposób powstają konstrukcje zamawiane przez podmioty gospodarcze z całej Polski. Ich projekty wykonuje firma inżynierska albo dostarczane są przez klientów. Po zamontowaniu pojedynczych maszyn i całych linii technologicznych przedsiębiorstwo uruchamia maszyny, szkoli przyszłych użytkowników i udziela gwarancji Do wszystkich wykonanych przez Unterschuetz urządzeń dostarczane są części zamienne. Przedsiębiorstwo zajmuje się też serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn. Dzięki kompleksowemu wsparciu eksploatacja maszyn może być prowadzona przez cały czas, a to przekłada się na większe zyski.

Oferta przygotowana przez firmę obejmuje produkcję takich urządzeń jak:
  • linie technologiczne do produkcji rur,
  • linie technologiczne do formowania tworzyw sztucznych,
  • linie technologiczne do zwijania płaszczy stożkowych do wymienników ciepła,
  • linie technologiczne do spawania płaszczy stożkowych do wymienników ciepła,
  • manipulatory do robotów przemysłowych.
W zakładzie powstają też wykrojniki, tłoczniki, formy wtryskowe, rolki formujące i walcarki służące do produkcji taśm i prętów. Klienci mogą też zamawiać stanowiska kontroli sprężarek samochodowych oraz poprawności montażu sprzęgieł przeciążeniowych, a także stanowiska selekcji detali. Inne linie technologiczne, w których dostarczaniu specjalizuje się firma to przenośniki taśmowe, magazyny, pakowaczki rur i profili oraz frezarki do styropianu.

Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie i e-mailowo. Więcej informacji o ofercie usług świadczonych przez Unterschuetz znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

Jak wykorzystać robotyzację stanowisk w procesach produkcyjnych?
Jak wykorzystać robotyzację stanowisk w procesach produkcyjnych?
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych staje się coraz popularniejsze rozwiązanie w różnych gałęziach przemysłu. Poznaj zalety takiego rozwiązania.
Maszyny przemysłowe – pomysł, projekt, wykonanie
Maszyny przemysłowe – pomysł, projekt, wykonanie
Doświadczona firma przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę związaną z projektowaniem i budowaniem najbardziej niezawodnych maszyn dla przemysłu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Unterschuetz Firma inżynierska Marek Unterschuetz

Unterschuetz Firma inżynierska Marek Unterschuetz, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (18)

Opinie o firmie Unterschuetz Firma inżynierska Marek Unterschuetz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

jael81
jael81
5.0
11.05.2022
Specjaliści od produkcji urządzeń do formowania tworzyw sztucznych. Ich maszyny są niezawodne.
perkis12345
perkis12345
5.0
18.03.2022
Kiedyś wykonali dla mojej firmy linie technologiczne, a teraz je serwisują. Mają odpowiednie części zamienne, więc serwis wykonują sprawnie.
Scaffi
Scaffi
5.0
29.01.2022
Unterschuetz to solidna firma. Projektuje, buduje i serwisuje urządzenia przemysłowe. Można im zaufać.
Holic88
Holic88
5.0
25.11.2021
Projektowanie i budowa maszyn to ich specjalność.
Tomek
Tomek
5.0
02.09.2021
Można na nich liczyć. Wykonują na zamówienie różne urządzenia i całej linie technologiczne. Nie ma znaczenia, czy muszą sami zaprojektować maszyny, czy też działają na powierzonych projektach. Efekt jest zawsze doskonały. Potwierdzam to jako zadowolony klient.
Roman
Roman
5.0
22.07.2021
Jestem zadowolony ze współpracy z Unterschuetz. Firma przygotowała projekt linii technologicznej przeznaczonej do produkcji rur i ją wykonała. Następnie dostarczyli całość do mojego zakładu, przeszkolili pracowników i uruchomili. Teraz całość jest pod ich opieką serwisową.
Mateusz
Mateusz
5.0
16.07.2019
W moim zakładzie produkuję rozmaite detale z tworzyw sztucznych, dlatego potrzebowałem taśmociągów do ich transportowania i urządzeń do selekcji. Zaprojektowała i dostarczyła je firma Unterschuetz. Działają bez zarzutu i bardzo usprawniają pracę.
Jakub
Jakub
5.0
21.06.2019
Walcarki do taśm i prętów zamówiłem w firmie Unterschuetz. Działają bez zarzutu, dlatego wystawiam 5 i polecam.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
24.05.2019
W moim zakładzie działają urządzenia dostarczone przez firmę Unterschuetz i jestem z nich bardzo zadowolony. Producent dostarczył je terminowo, a ich działanie, tak jak mnie zapewniono, poprawiło wydajność produkcji. Polecam każdemu usługi tej firmy.
Tomasz
Tomasz
5.0
17.04.2019
Firma Unterschuetz wykonała na moje zlecenie kilka maszyn. W ramach kompleksowej oferty nie tylko zaprojektowała je i dostarczyła na miejsce, ale również wyszkoliła obsługę. Z tego powodu polecam ich usługi każdemu, kto planuje wymianę maszyn w zakładzie.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
09.03.2019
Postęp technologiczny doprowadził do tego, że żeby być konkurencyjnym trzeba zastępować pracowników maszynami. W moim zakładzie od dawna wykorzystywałem nowoczesne rozwiązania, ale teraz zleciłem firmie Unterschuetz robotyzację stanowisk roboczych. Wywiązali się z zadania idealnie. Instalacja działa i znacząco usprawniła produkcję.
Janusz
Janusz
5.0
28.02.2019
Korzystałem kilka razy z usług firmy Unterschuetz w zakresie obróbki metali. Mają precyzyjne frezarki i automaty do spawania. Ceny proponują konkurencyjne, a co do terminowości nie mam żadnych uwag.
Tomasz
Tomasz
5.0
04.01.2019
W procesie produkcji wykorzystuję formy i wytłoczniki dostarczone przez Unterschuetz. Zlecenie wykonali zgodnie z dostarczoną specyfikacją. Polecam każdemu.
Dawid
Dawid
5.0
20.12.2018
W mojej fabryce stosuję urządzenia wyprodukowane przez firmę Unterschuetz. Zdecydowanie polepszyły one moce przerobowe i poprawiły jakość produkcji. Polecam każdemu, kto planuje otworzenie biznesu lub chce wymienić park maszynowy.
Marek
Marek
5.0
04.11.2018
Firma Unterschuetz wykonała serwis taśmociągu w moim zakładzie. Usługa wykonana precyzyjnie i szybko. Taśmociąg działa bez zarzutu.
Adrian
Adrian
5.0
26.10.2018
Unterschuetz to najlepsze rozwiązania na rynku. Prowadzę zakład produkcyjny i dzięki pomocy tej firmy udało mi się poprawić wydajność i polepszyć jakość produkcji. Dzięki temu mam więcej zamówień i lepszą renomę na rynku.
Błażej
Błażej
5.0
27.09.2018
Unterschuetz to gwarancja wysokiej jakości. Wiem to, ponieważ od lat współpracuję z firmą przy projektowaniu i produkcji urządzeń. Jeśli tylko potrzebuję nowych rozwiązań, to zlecam im projektowanie i późniejszą produkcję.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
24.08.2018
Polecam usługi firmy Unterschuetz. Znają się na swojej pracy. Zleciłem im zaprojektowanie i produkcję linii technologicznej do wytwarzania rur i doskonale wywiązali się z tego zadania.