Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7120103775
REGON: 000001896
Rok założenia:
1955

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7120103775 została umieszczona firma: "Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych". Numer REGON przedsiębiorstwa to: 000001896.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Lublin w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1955 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Leszczyńskiego 58. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 20-068 Lublin. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.2509N, 22.54778E. "Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych" to firma działająca w branży Publiczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 81 524 71 25 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych

Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych