Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7120103775
REGON: 000001896
Rok założenia:
1955

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7120103775 została umieszczona firma: "Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Sadownictwa". Numer REGON przedsiębiorstwa to: 000001896.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Lublin w województwie lubelskim. Działa na rynku od 1955 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Leszczyńskiego 58. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 20-068 Lublin. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.2509N, 22.54778E. Branża Publiczne szkoły wyższe to dziedzina, w której firma "Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Sadownictwa" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Realizując działania edukacyjne z zakresu studiów wyższych oraz podyplomowych, uczelnia prowadzi także badania naukowe w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 81 533 82 41 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Sadownictwa

Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Sadownictwa, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Katedra Sadownictwa