Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7120103775
REGON: 000001896
Rok założenia:
1955

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Instytut Roślin Ozdobnych i Architektury Krajobrazu" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7120103775. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 000001896.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1955 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Leszczyńskiego 58. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 20-068 Lublin. Kompletne współrzędne GPS to: 51.2509N, 22.54778E. "Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Instytut Roślin Ozdobnych i Architektury Krajobrazu" to firma działająca w branży Publiczne szkoły wyższe.

Realizując działania edukacyjne z zakresu studiów wyższych oraz podyplomowych, uczelnia prowadzi także badania naukowe w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 81 524 71 01 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Instytut Roślin Ozdobnych i Architektury Krajobrazu

Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Instytut Roślin Ozdobnych i Architektury Krajobrazu, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Instytut Roślin Ozdobnych i Architektury Krajobrazu