Myjnia dla aut ciężarowych i pojazdów przewożących zwierzęta
Myjnia dla aut ciężarowych i pojazdów przewożących zwierzęta, Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk, Jaworowo-Lipa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5110126791

O firmie

Firma Unia-Projekt powstała w 2014 roku. Założyliśmy myjnię samochodową, która znajduje się w Jaworowie-Lipie, w województwie mazowieckim. Właścicielką firmy jest Justyna Ogrodowczyk.

Oferta

Na terenie firmy Unia-Projekt prowadzimy myjnię samochodów przewożących zwierzęta. Dysponujemy przy tym specjalistycznymi preparatami chemicznymi oraz sprzętem, dzięki któremu możliwa jest bardzo dokładna dezynfekcja całego pojazdu.

Transport zwierząt na terenie Polski i Unii Europejskiej podlega restrykcyjnym normom zawartym w rozporządzeniu Rady (WE) NR 1/2005 z dnia 22 grudnia 2004 r. Zgodnie z Głównym Inspektoratem Weterynaryjnym każdy kierowca samochodu ciężarowego, w którym przewożony jest drób, bydło, czy świnie powinien mieć licencję przewoźnika, a także dokumenty identyfikacyjne zwierząt. Przepisy określają też, że auta transportujące zwierzęta muszą być czyste i regularnie kontrolowane przed każdym wyjazdem w trasę. Weryfikacji powinny podlegać nie tylko przegrody, ale także podłogi, zamki i oświetlenie.

Osoby, które zawodowo zajmują się przewozem zwierząt, mogą skorzystać z usług naszej firmy. Do naszych zadań należy obsługa pojazdów wyspecjalizowanych, a w tym:
  • dezynfekcja przestrzeni ładunkowych,
  • mycie kół,
  • mycie felg,
  • mycie nadwozia,
  • mycie podwozia,
  • usuwanie pozostałości po ładunku.
Podczas dezynfekcji całego pojazdu stosujemy preparaty, które skutecznie usuwają wirusy i zapobiegają rozprzestrzenianiu się chorób odzwierzęcych. To profesjonalna chemia o odpowiednim stężeniu, którą docieramy do wszystkich zakamarków w samochodzie, łącznie ze szczelinami w oknach, wentylacji, czy poidłach.

Klienci korzystający z naszych usług mają pewność, że ich pojazdy zostały właściwie zdezynfekowane i przygotowane do następnej podróży na terenie kraju lub za granicą.

Mycie aut wyspecjalizowanych to usługa, którą kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zapraszamy do kontaktu - Unia-Projekt z Jaworowa-Lipy.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Mycie powierzchni ładunkowych z firmą Unia-Projekt
Mycie powierzchni ładunkowych z firmą Unia-Projekt
Unia-Projekt to firma zajmująca się dezynfekcją powierzchni ładunkowych przeznaczonych do transportu zwierząt. Na czym polega ta usługa i kiedy ją wykonać?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk

Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk, Jaworowo-Lipa

Opinie (1)

Opinie o firmie Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
10.05.2022
Nowoczesna myjnia, która otwarta jest w ciągu dnia i późnym wieczorem. Zawsze kiedy wracam z trasy, to zajeżdżam do nich, bo mają dobrze przystosowane stanowisko dla pojazdów ciężarowych. Auto wyjeżdża od nich czyste.