Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5110126791
REGON: 147210002
Rok założenia:
2014

O firmie

Myjnia samochodowa Unia-Projekt jest obecna na rynku od 2017 roku. Jej właścicielem jest Justyna Ogrodowczyk. Firma swoją siedzibę ma w Bieżuniu, w powiecie żuromińskim, w województwie mazowieckim.

Oferta

Unia-Projekt zajmuje się świadczeniem usług mycia i dezynfekcji samochodów. Posiadając doświadczenie w branży gwarantuje pełen profesjonalizm. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, jak i firm .Aby podnosić standardy swoich usług, myjnia używa tylko wysokiej jakości środków chemicznych, dzięki którym usuwane są największe zabrudzenia. Pracownicy zatrudniani w firmie są wykwalifikowani i posiadają doświadczenie.
W ofercie myjni znajdziemy:
  • obsługę aut wyspecjalizowanych,
  • mycie ciężarówek,
  • mycie pojazdów przewożących zwierzęta.
Ponadto przedsiębiorstwo specjalizuje się w myciu kół oraz felg, a także czyszczeniu szyb i odkurzaniu wnętrz samochodów. Dodatkowo oferta wzbogacona jest o dezynfekcję powierzchni ładunkowych i usuwanie pozostałości po ładunku. Ponadto na miejscu możliwa jest ocena stanu pojazdu przewożącego zwierzęta.
Myjnia czynna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Firma dokłada wszelkich starań, aby zawsze wychodzić na przeciw wymaganiom swoich klientów i znaleźć optymalne rozwiązanie do bieżących sytuacji. Dbając o czas swoich klientów, zapewniana jest terminowość oraz rzetelność wykonywanych usług.

Więcej informacji pod numerem telefonu lub na stronie internetowej.

Zakres działalności

Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Pojazdy specjalistyczne
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk

Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk, Bieżuń

Opinie (0)

Opinie o firmie Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk