Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5110126791
REGON: 147210002
Rok założenia:
2014

O firmie

Firma Unia-Projekt jest obecna na rynku od 2014 roku. Zajmuje się myciem pojazdów. Jej właścicielem jest Justyna Ogrodowczyk. Firma ma swoją siedzibę w Bieżuniu, w województwie mazowieckim.

Oferta

Unia-Projekt zajmuje się świadczeniem usług mycia specjalistycznych samochodów ciężarowych używanych do przewożenia zwierząt. Myjnia czynna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży gwarantuje pełen profesjonalizm. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i firm. Aby podnosić standardy swoich usług, myjnia używa tylko wysokiej jakości środków chemicznych, dzięki którym usuwane są największe zabrudzenia. Oferta obejmuje takie czynności jak:
  • mycie pozostałości po ładunku,
  • mycie plastikowych elementów,
  • dezynfekcja powierzchni ładunkowych.
W trakcie czyszczenia ciężarówek myte są nadwozie, podwozie, koła oraz felgi.

Firma dokłada wszelkich starań, aby zawsze wychodzić naprzeciw wymaganiom swoich klientów i znaleźć optymalne rozwiązanie do bieżących sytuacji. Zapewnia terminowość, rzetelność wykonywanych usług i konkurencyjne ceny.

Więcej informacji dotyczących usług świadczonych przez Unia-Projekt można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.


Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Pojazdy specjalistyczne
Samochody osobowe

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk

Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk, Bieżuń

Opinie (0)

Opinie o firmie Unia-Projekt Justyna Ogrodowczyk