Zadbaj o swoją przyszłość
Zadbaj o swoją przyszłość , Ubezpieczenia Sylwia Gajda, Konin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6682001884
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Nazywam się Sylwia Gajda. W 2020 roku założyłam biuro pośrednictwa ubezpieczeniowego. Znaleźć mnie można w Koninie, na terenie województwa wielkopolskiego oraz w Krwonach pod adresem Krwony 70a, 62-720 Brudzew.

Oferta

Zajmuję się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Mam duże poczucie obowiązku zapewnić moim Klientom najlepsze rozwiązania. Dzięki temu współpracuję z zaufanymi ubezpieczycielami. Tak dobieram oferty, by w pełni odpowiadały Państwa potrzebom. Zapewniam, że przygotowałam różnego rodzaju polisy i pomagam w wyborze najkorzystniejszej.

W ofercie posiadam:
  • ubezpieczenia komunikacyjne (OC i AC)
  • ubezpieczenia mieszkań i domów,
  • ubezpieczenia finansowe,
  • ubezpieczenia zdrowotne.
Poza tym sprzedaję ubezpieczenia NNW. Wykupić u mnie można również ubezpieczenia rolne oraz ubezpieczenia majątkowe. Z racji tego, że są zawody, których wykonywanie wiąże się z dużym ryzykiem, proponuję ubezpieczenia zawodowe. To zabezpieczy Państwa przyszłość w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Dodatkowo oferuję ubezpieczenia wypadkowe.

Zadbałam także o typowe ubezpieczenia na życie. Wykupić je można w formie ubezpieczeń osobowych oraz grupowych.

Zapraszam do skorzystania z oferty - Sylwia Gajda

Artykuły

5 najczęstszych mitów związanych z ubezpieczeniami na życie
5 najczęstszych mitów związanych z ubezpieczeniami na życie
Dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa pozwala zachować dotychczasowy standard życia w przypadku choroby lub wypadku. Sprawdź, co konkretnie warto wiedzieć!

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Sylwia Gajda

Ubezpieczenia Sylwia Gajda, Konin

Opinie (2)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Sylwia Gajda

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleks
Aleks
5.0
06.07.2021
Wykupiłem tu ubezpieczenie AC i OC. Jestem z nich naprawdę zadowolony. Wiem, że jeśli coś się wydarzy na drodze, dostanę porządną opiekę i fajne pieniądze z ubezpieczenia.
Kazik
Kazik
5.0
09.05.2021
To bardzo dobre ubezpieczenia. Moim zdaniem nigdzie nie dostanie się lepszych. Widać, że pani Sylwia bardzo mocno przejmuje się swoimi klientami.