Zadbaj o bezpieczeństwo i ochronę rodziny
Zadbaj o bezpieczeństwo i ochronę rodziny, Ubezpieczenia Płocharski i spółka s.c., Kwidzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5811725691
REGON: 191872111
Dodatkowe kontakty:

601 610 011

661 352 612

Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Ubezpieczenia Płocharski to firma, którą założyliśmy w Kwidzynie, na terenie województwa pomorskiego. Działamy już od 1999 roku, wspierając naszych Klientów w wyborze korzystnych ofert ubezpieczeniowych.

Oferta

Jako kadra firmy Ubezpieczenia Płocharski zapewniamy naszym Klientom doradztwo i pomoc w wypełnieniu wszystkich dokumentów potrzebnych do podpisywania polisy.

Klienci indywidualni znajdują u nas atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych i ubezpieczeń na życie. Umowy zapewniają ochronę w przypadku choroby, czy śmierci najbliższej osoby z rodziny. Nasze pakiety mogą także pokryć koszty leczenia, czy zakup lekarstw.

Oferujemy także przystępne ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. U nas ubezpieczą się zarówno doświadczeni kierowcy, jak i osoby, które dopiero zdały prawo jazdy. Klienci, którzy często podróżują lub korzystają z samochodu w pracy, znajdą tutaj dodatkowe pakiety, które pozwolą na bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych.

Właścicielom mieszkań i domów także oferujemy zabezpieczenie finansowe, w przypadku huraganu, zalania, czy włamania i kradzieży. Zabezpieczyć można nie tylko sam lokal mieszkalny, ale także jego wyposażenie.

Naszą ofertę kierujemy także do rolników. Dzięki naszym polisom będą mogli zabezpieczyć swoje plony i budynki inwentarzowe.

Mamy też specjalne ubezpieczenia dla firm i Klientów biznesowych. Udostępniamy OC przewoźników drogowych, a także spedytorów. Polecamy ubezpieczenia dla pracowników.

Zapraszamy do kontaktu, a wspólnie z pewnością skomponujemy ofertę, która nie obciąży domowego budżetu, a zabezpieczy zdrowie i mienie - kadra firmy Ubezpieczenia Płocharski w Kwidzynie.

Artykuły

Poznaj rodzaje polis na życie z agentami biura UBEZPIECZENIA PŁOCHARSKI
Poznaj rodzaje polis na życie z agentami biura UBEZPIECZENIA PŁOCHARSKI
Agenci biura UBEZPIECZENIA PŁOCHARSKI tłumaczą, iż na rynku dostępnych jest kilka rodzajów polis na życie. Które rozwiązanie wybrać? Kliknij link i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Płocharski i spółka s.c.

Ubezpieczenia Płocharski i spółka s.c., Kwidzyn

Opinie (2)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Płocharski i spółka s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojtas Bawara
Wojtas Bawara
5.0
07.07.2021
Udało mi się tutaj podpisać bardzo fajną umowę AC. Pakiet jest rozbudowany, w razie wypadku nie martwię się opłatami za lawetę, czy naprawę.
Anetka
Anetka
5.0
14.05.2021
Pan, który pracuje w tej agencji, bardzo mi pomógł w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Dokładnie wiem, na jakich zasadach działa umowa i z jakich usług medycznych mogę korzystać w ramach polisy zdrowotnej.