Pomogę Ci ubezpieczyć zdrowie, życie oraz mienie
Pomogę Ci ubezpieczyć zdrowie, życie oraz mienie, Ubezpieczenia - NatŻycie Natalia Klajn, Dragacz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5592059879
REGON: 523970742
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Zapraszam do współpracy z firmą Ubezpieczenia - NatŻycie! Działam w Dragaczu, w województwie kujawsko-pomorskim. Od 2022 roku zajmuję się ubezpieczeniami.

Klienci doceniają moje zaangażowanie – od zawsze stawiam na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponuję rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcę dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj wizytę.

Oferta

Nazywam się Natalia Klajn, a firmę Ubezpieczenia NatŻycie założyłam, ponieważ pragnę pomagać osobom, dla których ważna jest ich bezpieczna przyszłość. Oferuję polisy od sprawdzonych towarzystw, wyjaśniam, na jakich zasadach działa każda umowa, załatwiam potrzebne formalności i sama przygotowuję niezbędne dokumenty. Ze mną można bardzo łatwo wybrać;
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie majątkowe,
  • ubezpieczenie nieruchomości,
  • ubezpieczenie emerytalne,
  • ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC,
  • ubezpieczenie podróżne,
  • ubezpieczenie firmy,
  • ubezpieczenie grupowe.
Ubezpieczenie na życie jest niezwykle ważne dla każdej osoby, która chce realizować swoje plany i cele, nie martwiąc się o skutki ewentualnego wypadku czy nagłej choroby. Prawidłowo dopasowana polisa będzie podstawą do ubiegania się o odszkodowanie związane z nieszczęśliwymi zdarzeniami. Osoba ubezpieczona może liczyć na pomoc finansową w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia, nagłego kalectwa, utraty zdolności do pracy zarobkowej, skomplikowanego leczenia i hospitalizacji, potrzeby zakupu drogich leków albo skorzystania z opinii klinik medycznych, a także w wielu innych przypadkach.

Oprócz polis na życie Klientom polecam też ubezpieczenia zdrowotne i pakiety, w których znajduje się prywatna opieka medyczna. Dzięki nim można stosować profilaktykę i umawiać się na kontrole badania laboratoryjne i obrazowe, a także korzystać z porad lekarzy, bez oczekiwania w długich kolejkach. Ubezpieczenia zdrowotne, które oferuję to gwarancja szybkiej rejestracji telefonicznej do wybranych gabinetów, a także dodatkowe wsparcie finansowe podczas koniecznej rehabilitacji czy hospitalizacji.

Zapraszam serdecznie do kontaktu z agencją NatŻycie - Natalia Klajn.

Artykuły

Ubezpieczenie na życie z NatŻycie Natalia Klajn – poznaj jego najważniejsze zalety!
Ubezpieczenie na życie z NatŻycie Natalia Klajn – poznaj jego najważniejsze zalety!
Agencja NatŻycie pomaga w wyborze m.in. ubezpieczeń na życie. Zapoznaj się z najważniejszymi zaletami zakupu takiej polisy z pomocą doświadczonego doradcy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia - NatŻycie Natalia Klajn

Ubezpieczenia - NatŻycie Natalia Klajn, Dragacz

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia - NatŻycie Natalia Klajn


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.