przyjazna Ubezpieczenia, Ubezpieczenia Marta Wieczorek-Kożuch, Kaplityny

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7392269656
REGON: 382989615
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Marta Wieczorek-Kożuch. W 2019 roku założyłam własną agencję pośrednictwa ubezpieczeniowego. Moją siedzibę można znaleźć w Kaplitynach, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Oferta

Od ponad 20 lat pracuję w branży ubezpieczeniowej. Nazywam się Marta Wieczorek-Kożuch. Prowadzę Biuro Ubezpieczeń, dojeżdżam do klientów również zawieram ubezpieczenia on-line. Specjalizuję się w ubezpieczeniach: ubezpieczenia majątkowe / mieszkania, domu /, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia rolne, ubezpieczenie upraw, ubezpieczenie maszyn rolniczych.

Ofertuję ubezpieczenie konia, dotyczy koni reakcyjnych również koni sportowych, NNW dla jeźdźców, NNW indywidualne, również NNW SZKOLNE i grupowe np.; dla klubów sportowych. Proponuję ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia komunikacyjne, AC, OC, Assistance, Ochronę Prawną. Oferta 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych z pełną i rzetelną informacją.

Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
 • ubezpieczenia majątkowe,
 • ubezpieczenie na życie,
 • ubezpieczenia rolne,
 • ubezpieczenie upraw,
 • ubezpieczenie konia.
Wykupić można też ubezpieczenie domu czy mieszkania, NNW indywidualne, ubezpieczenie szkolne NNW oraz NNW grupowe. Proponuję ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia firmowe również ubezpieczenia komunikacyjne.

Zakres działalności

Artykuły

Na czym polegają ubezpieczenia jeździeckie dostępne w ofercie firmy Ubezpieczenia Marta Wieczorek-Kożuch?
Na czym polegają ubezpieczenia jeździeckie dostępne w ofercie firmy Ubezpieczenia Marta Wieczorek-Kożuch?
Uprawiasz jeździectwo konne? Szukasz ubezpieczenia, które ochroni Cię od następstw nieszczęśliwych wypadków? Skorzystaj z oferty Marty Wieczorek-Kożuch!
Biuro ubezpieczeń Marty Wieczorek-Kożuch - specjaliści godni polecenia
Biuro ubezpieczeń Marty Wieczorek-Kożuch - specjaliści godni polecenia
Zakup polisy na życie to doskonały sposób na zabezpieczenie przyszłości bliskich. Korzystną ofertę pomoże nam wybrać pośrednik Marta Wieczorek-Kożuch.

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Marta Wieczorek-Kożuch

Ubezpieczenia Marta Wieczorek-Kożuch, Kaplityny

Słowa kluczowe

Aktualności

 • ubezpieczenia majątkowe

  21.02.2024

  Ubezpieczenie majątkowe to kluczowa inwestycja, która zabezpiecza Twój dom, mieszkanie lub działkę przed ewentualnymi uszkodzeniami lub zniszczeniem. Stanowi również zabezpieczenie finansowe na wypadek jakichkolwiek strat. Nasza firma od kilku lat oferuje kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe, zapewniając naszym klientom najlepszą możliwą ochronę. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i o tym, jak możemy pomóc w ochronie Państwa mienia.

 • ubezpieczenia upraw

  14.11.2023

  Ubezpieczenie upraw to cenny rodzaj ubezpieczenia, które chroni rolników przed potencjalną stratą upraw spowodowaną przez klęski żywiołowe, takie jak grad, susza czy mróz. Można je nabyć od prywatnych firm lub programów rządowych, a w niektórych przypadkach oferują je spółdzielnie rolnicze lub inne organizacje. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia upraw, rolnicy mogą być pewni, że w przypadku klęski żywiołowej będą chronieni, co pozwoli im skupić się na swoim gospodarstwie.

 • ubezpieczenia fotowoltaiczne

  19.08.2023

  Ubezpieczenie instalacji, farm lub elektrowni fotowoltaicznych pozwoli klientom na pokrycie szkód związanych z utratą przychodów z produkowanej energii na wskutek uszkodzeń zewnętrznych (takich jak zjawiska atmosferyczne, pożary, wybuchy, dewastacje czy inne), jak również wewnętrznych (w tym awarii, zwarć, przepięć bądź wad materiałowych). Pokrywa ono też inne szkody, nie stwierdzone w katalogu wyłączeń. Ochrona obejmuje też przychód utracony w wyniku szkody w elementach elektrowni w razie naprawy.

 • ubezpieczenia rolne

  16.05.2023

  Ubezpieczenie rolnicze to rodzaj ubezpieczenia, które został specjalnie zaprojektowany w celu zabezpieczenia rolników przed stratami finansowymi, które mogą powstać w wyniku klęsk żywiołowych i innych nieprzewidzianych zdarzeń. Ten rodzaj ubezpieczenia może zapewnić pokrycie szerokiego zakresu strat, w tym szkód w uprawach, zwierzętach gospodarskich i mieniu.

Opinie (7)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Marta Wieczorek-Kożuch


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
30.05.2022
Jako rolnik polecam usługi ubezpieczeniowe Pani Marty. Skuteczne, fachowe doradztwo.
tylkoMozart
tylkoMozart
5.0
26.03.2022
Super obsługa! Przy ubezpieczeniach to ważne.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
25.01.2022
Polecam ubezpieczenia rolne. Mija maszyny i budynki są naprawdę bezpieczne.
Jacek
Jacek
5.0
30.11.2021
Wiele razy omawialiśmy razem formę mojego ubezpieczenia na życie. Teraz w końcu zdecydowałem się wykupić polisę.
Staś T.
Staś T.
4.0
11.09.2021
Super ubezpieczenie mieszkania przed kradzieżą. Obejmuje naprawdę wiele rzeczy.
zabawatrwa
zabawatrwa
5.0
19.07.2021
Mam wykupione tu ubezpieczenie komunikacyjne. Teraz jeżdżę bardzo pewnie, bo wiem, że w razie czego dostanę pomoc. To dla mnie ważne.
Alfred
Alfred
5.0
31.05.2021
Bardzo dobrze dobrane ubezpieczenia. Widać, że ta pani wie, co jest potrzebne ludziom. Moim zdaniem nie ma nigdzie lepszej oferty na ubezpieczenie mieszkania.