Polisy ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb
Polisy ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb, Ubezpieczenia Małgorzata Szczeblewska, Żelechów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8251225479
REGON: 387882974
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Małgorzata Szczeblewska, właścicielka multiagencji ubezpieczeniowej z Żelechowa w województwie mazowieckim, to osoba, na której można polegać, jeśli chodzi o skuteczne zabezpieczenie różnych obszarów życia prywatnego oraz majątku. Jej firma oferuje szeroki zakres polis, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Oferta

Współpraca z Małgorzatą Szczeblewską to gwarancja kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej, obejmującej doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów oraz wsparcie na każdym etapie trwania polisy.

Jej oferta to przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne, takie jak OC, AC, Assistance, a także dodatkowe opcje, zapewniające pełne bezpieczeństwo na drodze. Ponadto proponuje także ubezpieczenia na życie, majątkowe oraz turystyczne, zapewniające ochronę w przypadku różnych nieprzewidzianych sytuacji.

Osobom prowadzących działalność rolniczą agentka oferuje kompleksowe zabezpieczenie gospodarstwa przed skutkami różnych ryzyk, które mogą wpłynąć na jego funkcjonowanie.

Korzystając z usług Małgorzaty Szczeblewskiej, można liczyć na indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę polis już przed jej zawarciem, aż do chwili wygaśnięcia.

Agentka zachęca do kontaktu telefonicznego, podczas którego szczegółowo omówi ofertę i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania dla klienta.


Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Małgorzata Szczeblewska

Ubezpieczenia Małgorzata Szczeblewska, Żelechów

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Małgorzata Szczeblewska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.