Sprzedaż polis ubezpieczeniowych
Sprzedaż polis ubezpieczeniowych, Ubezpieczenia Ergo Hestia Ewa Góralska, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7791047029
REGON: 630620812
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Agencja Ubezpieczeń ERGO Hestia w Poznaniu działa pod kierownictwem agenta Ewy Góralskiej. Jest to partner, który nie tylko zapewni Ci spokój dla przyszłości, ale także zrozumie Twoje potrzeby i pomoże w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Oferta

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia dla osób prywatnych, rodzin, firm i nie tylko. Zależnie od potrzeb zaproponować możemy takie produkty, jak:
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • polisy na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia domu i mieszkania.
Nasze ubezpieczenia to gwarancja wsparcia finansowego dla Twoich bliskich w nagłych sytuacjach życiowych, dając Ci spokój umysłu i pewność jutra.

Mamy w ofercie też ubezpieczenia dla firm. Są one niezbędne w celu zabezpieczenia przedsiębiorstwa przed różnymi ryzykami, takimi jak uszkodzenia mienia, odpowiedzialność cywilna czy utrata dochodów. Wybierając odpowiednie ubezpieczenie, warto zwrócić uwagę na zakres ochrony, dostosowany do specyfiki działalności firmy oraz możliwości finansowe przedsiębiorstwa. Regularne analizowanie i aktualizowanie polisy ubezpieczeniowej pozwala na utrzymanie optymalnej ochrony oraz uniknięcie nieprzewidzianych kosztów związanych z ewentualnymi szkodami.

Dzięki naszym usługom online możesz łatwo zarządzać swoimi polisami z dowolnego miejsca i o każdej porze, zapewniając sobie wygodę i komfort. Aktywacja konta, obsługa online i zarządzanie prywatnością stają się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Skorzystaj z oferty Agencji Ubezpieczeń ERGO Hestia w Poznaniu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Ergo Hestia Ewa Góralska

Ubezpieczenia Ergo Hestia Ewa Góralska, Poznań

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Ergo Hestia Ewa Góralska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.