Przygotowywanie dań kuchni europejskiej
Przygotowywanie dań kuchni europejskiej,

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372733324
REGON: 38812801500000
KRS: 0000883019
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą "U JAKUBA" J. Piotrowicz, M. Piotrowicz I B. Piotrowicz Sp.j.! Znajdziesz nas w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim. Zajmujemy się serwowaniem pysznych dań. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście.

Oferta

Już od jakiegoś czasu działamy jako restauracja. Zapewniamy Państwu serwowanie wielu smacznych potraw, które przygotowują nasi wykwalifikowani kucharze. Dokładamy wszelkich starań, by każde danie było nie tylko pyszne, ale też atrakcyjne pod względem wizualnym, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu potraw kuchni europejskiej. Jesteśmy w stanie objąć takie regiony, jak Polska, Ukraina, Włochy, Hiszpania czy wiele innych krajów. Chętnie pomożemy Państwu odbyć podróż kulinarną w nawet najdalsze zakątki kontynentu. Wszystkie dania powstają wyłącznie z najlepszych i świeżych składników.

Nasze restauracja jest przyjazna całym rodzinom, razem z dziećmi. Posiadamy obszerne menu, dlatego zapewniamy, że każda osoba znajdzie tutaj coś dla siebie. Przygotowujemy potrawy zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych klientów, dostosowując odpowiednio rozmiar serwowanych porcji.

Zapraszamy do odwiedzenia restauracji U Jakuba w Bielsku-Białej.

Kontakt

Kontakt "U JAKUBA" J. Piotrowicz; M. Piotrowicz I B. Piotrowicz Sp.j.

"U JAKUBA" J. Piotrowicz; M. Piotrowicz I B. Piotrowicz Sp.j., Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie "U JAKUBA" J. Piotrowicz; M. Piotrowicz I B. Piotrowicz Sp.j.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.