Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010349736
REGON: 146223787

Polecane oferty

Warszawa, Dwernickiego 18
Cechuje nas profesjonalizm oraz rzetelność. Jeżeli szukają Państwo taniego miejsca w Warszawie, w k...
Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Klientom oferujemy różnego rodzaju dania obiadowe. Można u...
W menu naszej restauracji Maha Deva dominuje kuchnia polska, ale mamy też ciekawe propozycje dla os...
Od 2012 roku prowadzimy z powodzeniem restaurację, która odznacza się przytulnym i kameralnym klima...

O firmie

Restauracja U Fukiera znajduje się w Warszawie. Na rynku jesteśmy obecni od wielu lat. Zajmujemy się przyrządzaniem dań kuchni polskiej i nie tylko. Restaurację prowadzi Magda Gessler.

Oferta

Kuchnia polska charakteryzuje się oryginalnym smakiem i różnorodnością dań. Przygotowujemy także inne dania, gdyż menu restauracji U Fukiera jest połączeniem światów zachodu, wschodu i południa. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra kucharzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i zmysł smaku. Dzięki temu dania są dopracowane i charakteryzują się oryginalnym smakiem. Używamy najwyższej jakości produktów, które pochodzą z ekologicznych upraw. Nie używamy chemicznych polepszaczy smaku i zapachu, a co najważniejsze nie korzystamy z mrożonych wyrobów. Każde danie przyprawione jest specjalną mieszanką ziół.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się dania rybne i mięsne. Pstrągi, jesiotry, karpie i sandacze trafiają do naszej restauracji wprost z Opola Lubelskiego, natomiast dziczyzna pochodzi wyłącznie ze zdrowych, polskich lasów spod Szczecinka. Używamy też grzybów, które suszone są na wiejskich piecach Białostocczyzny.

Specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, obiadów weselnych i prywatnych obiadów. Organizujemy również zaręczyny. Naszymi gośćmi są m. in. politycy, arystokracja, artyści i dziennikarze. Proponujemy też usługi cateringowe dla naszych gości. W karcie dań pojawiają się również potrawy przyrządzane ze składników sezonowych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. zapewniamy niesamowitą atmosferę, pełną ciepła rodzinnego.

Zapraszamy do odwiedzenia restauracji U Fukiera w Warszawie.

Kontakt

Kontakt U Fukiera.Restauracja Warszawa

U Fukiera.Restauracja Warszawa, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie U Fukiera.Restauracja Warszawa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

polecam John 54
polecam John 54
5.0
27.10.2017
jedna z najlepszych w Warszawie ale wiadomo- sama królowa restauracji pewnie dba o to by było smacznie odwiedze jak bede w Polsce znowu