Dodatkowe dane

Polecane oferty

Polskie wybrzeże zachwyca widokami i atrakcjami o każdej porze roku. Ciekawym miejscem do spędzenia...
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim oraz przystanią położona nad Morzem Ba...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...
Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Niechorze w województwie zachodniopomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Ludna 10. Kod pocztowy do korespondencji to: 72-350 Niechorze. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.0951N, 15.0727E. Firma "U Emilii. Pokoje gościnne nad morzem" prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"U Emilii. Pokoje gościnne nad morzem" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Niechorze jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 504 788 533.

Kontakt

Kontakt U Emilii. Pokoje gościnne nad morzem

U Emilii. Pokoje gościnne nad morzem, Niechorze

Opinie (0)

Opinie o firmie U Emilii. Pokoje gościnne nad morzem