Oprogramowanie komputerowe dla firm z branży wodno-kanalizacyjnej
Oprogramowanie komputerowe dla firm z branży wodno-kanalizacyjnej, Tytan sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7810042695
REGON: 008226229
Rok założenia:
1987

O firmie

Firma Tytan Sp. z o.o. od 1988 roku oferuje specjalistyczne oprogramowanie dla firm z branży wodociągowej i komunalnej o różnych formach prawnych; spółek, zakładów budżetowych, związków międzygminnych i spółek wodnych. Doświadczenia naszych projektantów i programistów oraz użytkowników dały efekt w postaci zintegrowanego systemu TYTAN SQL. TYTAN SQL ma budowę modułową co umożliwia dostosowanie rozwiązania do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Wykonujemy instalacje oprogramowania, przeprowadzamy szkolenia, wdrożenia oraz gwarantujemy profesjonalne wsparcie użytkowników. Zapewniamy rozwój i bieżącą aktualizację naszych rozwiązań. Dostarczamy sprzęt komputerowy. Dla klientów z branży wodociągowej oferujemy sprzęt inkasencki.

Budujemy i utrzymujemy wieloletnie, pozytywne relacje z użytkownikami. Rozwijamy własne rozwiązania programowe wykorzystując najnowsze światowe technologie i doświadczenia powdrożeniowe. Klienci wykorzystujący TYTAN SQL obsługują obecnie ponad 800 000 odbiorców.

Certyfikaty i dyplomy

W roku 2019 otrzymaliśmy kolejny tytuł Gepard Businesu 2018 oraz tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2018 w jedynastej edycji rankingu prowadzony przez Instytut Europejskiego Biznesu. Ostatnio odebrany przez nas tytuł to Efektywna Firma 2018.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się produkcją innowacyjnego oprogramowania komputerowego Tytan SQL, które znajduje zastosowanie w branży wodno-kanalizacyjnej oraz komunalnej. Ponadto oferowany przez nas system SQL Wywóz jest wykorzystywany przez przedsiębiorstwa zajmujące się wywozem śmieci oraz nieczystości komunalnych a system SQL Ciepło przez firmy z branży ciepłowniczej. Oferujemy również moduł uniwersalnego fakturowania wspierający rozliczenia usług, sprzedaży materiałów, najmów, czynszy z ukierunkowaniem na rozliczenia terminowe sterowane ustalonym harmonogramem i schematami rozliczeń - budowy składników faktury.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór specjalistycznych modułów tworzących zintegrowany system TYTAN SQL takich jak:
 • Tytan SQL Woda,
 • SQL Inkasent,
 • SQL Faktury,
 • SQL Wywóz,
 • SQL Ciepło,
 • SQL Taryfy ,
 • SQL Kasa ,
 • SQL Bank,
 • SQL FK /RV,
 • SQL Gosmat,
 • Tytan_ST 3w1,
 • SQL JPK.
Uzupełnieniem powyższych programów są Płace/Kadry .

Program Płace pozwala na automatyzacje procesu naliczania wynagrodzeń dla pracowników umysłowych i fizycznych oraz współpracę z Programem Płatnik ZUS. Za pomocą tego oprogramowania można tworzyć listy płac i obliczać wynagrodzenia dla pracowników, a także rozliczać zaliczki wpłacane pracownikom. Istnieje możliwość definiowania struktury wynagrodzenia dla każdego pracownika osobno. Ponadto program Płace automatycznie oblicza zdefiniowane składniki wynagrodzeń oraz obsługuje fundusze bezosobowe i pożyczki udzielane pracownikom. W zakres naszej oferty wchodzi drukowanie poleceń przelewów według nowych wzorów i informacji o dochodach i zaliczkach.

Kolejne zalety programu Płace to:
 • tworzenie dodatkowych list płac (nagrody, premie, inne).
 • obliczanie zmiennych składników wynagrodzeń (wynagrodzenie za urlop, chorobowe, nagroda jubileuszowa).
 • prowadzenie kartotek płacowych pracowników.
 • naliczanie składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne dla każdego pracownika osobno w momencie naliczania wynagrodzenia ( zgodnie z obowiązującymi przepisami).
 • przygotowanie raportów rozliczeniowych i export deklaracji do Płatnika ZUS.
 • generowanie dokumentów księgowych dotyczących list płac i ich export do F-K w formacie zgodnym z programem SQL FK/RV firmy Tytan Sp. z o.o.
 • możliwość tworzenia rozdzielnika kosztów (rozksięgowanie wynagrodzenia pracownika na dowolną ilość kont kosztów – opcja dodatkowa).
 • tworzenie plików z przelewami wynagrodzeń dla pracowników i przekazywanie ich do banków lub wczytywanie ich do programów obsługujących bankowość elektroniczną - różne standardy bankowe.
Moduł Kadry posiada szereg przydatnych funkcji. Pozwala na prowadzenie ewidencji osobowej pracowników oraz tworzenie dokumentów zgłoszeniowych związanych z ubezpieczeniami społecznymi zdrowotnymi i ich eksport do programu Płatnika ZUS. Kolejne funkcje modułu to ewidencja czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich, drukowanie umów o pracę, świadectw pracy czy wypowiedzeń, a także ewidencja danych dotyczących przebiegu zatrudnienia. Dzięki oprogramowaniu naszej firmy masz łatwy dostęp do wszystkich informacji kadrowych.

Ponadto oferujemy zorganizowanie bezpłatnych pokazów oprogramowania wraz z przedstawieniem jego funkcjonalności i wszelkich możliwości rozwojowych. Organizujemy również szkolenia z wybranych zagadnień dotyczących oprogramowania.

Zainteresowanym oferujemy również odpowiedni sprzęt komputerowy klasy PC i peryferyjny, a także serwery. Dla klientów z branży wodociągowej dostarczamy sprzęt inkasencki. Świadczymy usługi w zakresie budowy sieci oraz modernizacji istniejących już rozwiązań sprzętowo-sieciowych. Zapewniamy sprzęt komputerowy PC kompletnie skonfigurowany, którzy jest gotowy do pracy pod zakładane zadania branżowe. Przenosimy inne oprogramowanie ze starych komputerów, bazy danych, pocztę e-mail oraz pliki dokumentów na nowe sprzęty PC.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy integrują systemy rozliczeniowe z radiowym odczytem wodomierzy wszystkich producentów. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem sprzętowym, co umożliwia nam prowadzenie serwisu zestawów Inkasent oraz serwerów, sieci i sprzętów komputerowych PC.

Osobom dotychczas korzystającym z naszych usług, zapewniamy aktualizację starych wersji programów oraz najnowsze wersje oprogramowań w promocyjnych cenach. Zapewniamy rozwój i bieżącą aktualizację naszych rozwiązań w ramach umów opieki autorsko- serwisowej. W miarę regularnie organizujemy specjalistyczne, tematyczne szkolenia- webinaria dla użytkowników podnoszące wiedzę na temat możliwości oprogramowania i lepszego wykorzystania jego dużych możliwości. Budujemy i utrzymujemy wieloletnie, pozytywne relacje z użytkownikami. Rozwijamy własne rozwiązania programowe wykorzystując najnowsze światowe technologie i doświadczenia powdrożeniowe. Klienci wykorzystujący TYTAN SQL obsługują obecnie ponad 800 000 odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

Tytan, PostgreSQL, PSION, PSION PRO, BIXOLON, MEFA, EXTECH, APEX4, SEWOO, MEFA15, PDA PIDION, M3, M3 BLACK, Fujitsu, Dell, DSIC, DS5, TytanSQL, SQL Woda, SQL Ciepło, SQL Wywóz, SQL Faktury, TytanST, SQL FK/RV

Artykuły

Zintegrowane programy SQL dedykowane dla wodociągów
Zintegrowane programy SQL dedykowane dla wodociągów
Nowoczesne oprogramowanie TYTAN SQL dla wodociągów pozwala na wielowątkowe zarządzanie procesami technicznymi oraz zarządczymi dotyczącymi obiegu wody.
Dedykowany moduł eDruk kluczem do oszczędności przedsiębiorstw
Dedykowany moduł eDruk kluczem do oszczędności przedsiębiorstw
Innowacyjne rozwiązania dla swojej firmy w zakresie oszczędności możesz uzyskać dzięki dedykowanemu modułowi eDruk.
System zintegrowany TYTAN SQL – nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP
System zintegrowany TYTAN SQL – nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP
TYTAN SQL jest bardzo dobrze dostosowany do potrzeb branży komunalno- wodociągowej i uzyskał certyfikat Microsoft Ready for Windows.

Wideo

Więcej informacji

 • Moduły specjalizowane dla Wodociągów zobacz
 • Moduły specjalizowane dla Usług Komunalnych zobacz
 • Moduły specjalizowane dla Księgowości zobacz
 • Moduły specjalizowane dla Ciepłownictwa zobacz
 • Zestawy INKASENT i serwis zobacz

Kontakt

Kontakt Tytan sp. z o.o.

Tytan sp. z o.o., Poznań

Opinie (16)

Opinie o firmie Tytan sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Dziekanowski
Dziekanowski
4.0
03.07.2020
Polecam tę firmę. Są bardzo mili a ich oprogramowania to wspaniała sprawa!
Mariusz
Mariusz
5.0
27.05.2020
Ich oprogramowanie działa bezproblemowo. Dzięki tym rozwiązaniom nasza praca przebiega bardzo sprawnie.
Gerard
Gerard
5.0
15.05.2020
Prowadzę firmę działającą w branży komunalnej. Od kiedy zacząłem używać programu Tytan praca jest o wiele łatwiejsza. Oprogramowanie pomaga się zorganizować i lepiej zarządzać przedsiębiorstwem.
Nina
Nina
5.0
01.03.2020
Muszę pochwalić firmę Tytan. Korzystam z ich oprogramowania i wszystko działa jak należy. To były naprawdę dobrze wybrane pieniądze.
Chrystian
Chrystian
5.0
20.01.2020
Polecam tę firmę. Ich oprogramowanie stoi na najwyższym poziomie. Pozdrawiam.
Amadeusz
Amadeusz
4.0
08.11.2019
Używam w pracy oprogramowania tej firmy. Jestem bardzo zadowolony z działania produktu. Aktualnie jest to najlepszy program tego typu na rynku. polecam
Ireneusz
Ireneusz
5.0
16.09.2019
Tytan to solidne przedsiębiorstwo. Korzystam z usług tej firmy od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.
Bianka
Bianka
5.0
19.07.2019
W przedsiębiorstwie, w którym pracuję używamy programu Tytus. Uważam, że ten program jest bardzo dobry. Praca na na nim jest łatwa i profesjonalna. polecam
Gerard
Gerard
5.0
21.05.2019
Prowadzę firmę działającą w branży komunalnej. Od kiedy zacząłem używać programu Tytan praca jest o wiele łatwiejsza. Oprogramowanie pomaga się zorganizować i lepiej zarządzać przedsiębiorstwem.
Nina
Nina
5.0
16.03.2019
Muszę pochwalić firmę Tytan. Korzystam z ich oprogramowania i wszystko działa jak należy. To były naprawdę dobrze wybrane pieniądze.
Chrystian
Chrystian
5.0
19.01.2019
Polecam tę firmę. Ich oprogramowanie stoi na najwyższym poziomie. Pozdrawiam.
Rozliczenia
Rozliczenia
5.0
18.10.2018
Program, którego używamy posiada bardzo dużo przydatnych funkcji. Wiele z nich odkryliśmy w praktyce z miłym zaskoczeniem. Całość dobrze nas wspomaga w codziennych zadaniach.
Roman inkasent
Roman inkasent
4.0
27.04.2018
W firmie używamy rozwiązań TYTAN, pochwalam szybką reakcje na uwagi, bardzo dobre wsparcie, zwłaszcza Pan Tomek świetnie pomaga.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
29.02.2016
Jestem zadowolony z programu, polecam szczegolnie z uwagi na bardzo sprawne i fachowe wsparcie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.09.2014
Nasza firma używa rozwiązań firmy Tytan. Pracemy na nim od długiego czasu i działają niezawodnie. Mogę polecić.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.01.2014
Jestem zadowolona ze współpracy. Szybka i fachowa pomoc, polecam.