Mechanika pojazdowa, serwis klimatyzacji, geometria kół i wulkanizacja
Mechanika pojazdowa, serwis klimatyzacji, geometria kół i wulkanizacja, Tyczyński Service Tomasz Tyczyński, Pabianice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311864545
REGON: 520724089
Rok założenia:
2022

O firmie

Warsztat Tyczyński Service, którego właścicielem jest Tomasz Tyczyński najduje się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Od 1988 roku prowadzimy profesjonalny warsztat, specjalizując się w mechanice pojazdowej. Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu automechaniki i diagnostyki samochodowej.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług z zakresu mechaniki samochodowej. W naszym warsztacie wykonujemy zarówno naprawy główne, jak i bieżące. Mamy odpowiednio wyposażony zakład i zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników, dlatego nie boimy się żadnego zadania.

Nasza oferta to między innymi: naprawa silnika, naprawa zawieszenia, naprawa układu hamulcowego, naprawa skrzyni biegów, diagnostyka komputerowa oraz wymiana rozrządu.

Dodatkowo sprawdzimy geometrię kół i przygotujemy pojazd do przeglądu rejestracyjnego. Uzupełnienie oferty stanowi serwis klimatyzacji samochodowej. Odgrzybimy i napełnimy układ klimatyzacji w każdym samochodzie osobowym, dostawczym i terenowym. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możemy w krótkim czasie opróżnić układ klimatyzacji ze starego czynnika chłodzącego i wody, sprawdzić szczelność i napełnić układ czystym czynnikiem chłodzącym. Ponadto uzupełnimy płyn w sprężarce i wykonamy niezbędne prace konserwacyjne.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy fachową obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

Awaria samochodu? Zapraszamy do kontaktu z Tyczyński Service w Pabianicach.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Diagnostyka komputerowa samochodu okiem mechaników warsztatu TYCZYŃSKI SERVICE
Diagnostyka komputerowa samochodu okiem mechaników warsztatu TYCZYŃSKI SERVICE
W pabianickim warsztacie TYCZYŃSKI SERVICE wykonywane są przeglądy aut w tamach tzw. diagnostyki komputerowej. Na czym ona polega? Kliknij link i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tyczyński Service Tomasz Tyczyński

Tyczyński Service Tomasz Tyczyński, Pabianice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Tyczyński Service Tomasz Tyczyński