Regeneracja turbosprężarek do pojazdów
Regeneracja turbosprężarek do pojazdów, Turbo-Rotor, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7123301961
REGON: 430979471
KRS: 0000366926
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Firma Turbo-Rotor istnieje na rynku nieprzerwanie od 2009 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmujemy się naprawianiem różnego rodzaju turbosprężarek.

Oferta

Od 10 lat zajmujemy się świadczeniem usług w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się naprawianiem turbosprężarek. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, a także właściciele firm, które działają w branży transportowej i motoryzacyjnej.

Głównym profilem naszej działalności jest naprawianie turbosprężarek do aut ciężarowych, turbosprężarek do silników spalinowych, turbosprężarek ze sterownikiem elektronicznym, a także turbosprężarek do samochodów osobowych i ciężarowych. Jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć. By się upewnić, przeprowadzamy też diagnostykę komputerową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania, które dotyczą naszej działalności.

Do naszych obowiązków należy też sporządzanie dokumentacji i protokołów, które zawierają kluczowe etapy napraw przeprowadzanych na specjalistycznych urządzeniach. Udzielamy też 12- i 24-miesięcznej gwarancji, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów. Dodatkowo w sprzedaży mamy nowe turbosprężarki, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Przyjmujemy dostarczane części do serwisu lub zatrzymujemy samochodów w naszym warsztacie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Turbo-Rotor w Gorzowie Wielkopolskim.

Artykuły

Regenerować czy wymienić? Co zrobić z zepsutą turbosprężarką?
Regenerować czy wymienić? Co zrobić z zepsutą turbosprężarką?
Turbosprężarka odpowiada za podnoszenie wydajności silnika. Co zrobić, kiedy się zepsuje? Podpowiadamy, czy lepiej jest ją naprawiać, czy wymienić na nową.

Kontakt

Kontakt Turbo-Rotor

Turbo-Rotor, Gorzów Wielkopolski

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Turbo-Rotor