Najwyższe standardy napraw rozruszników i alternatorów
Najwyższe standardy napraw rozruszników i alternatorów, Turbo-Car Naprawa Rozruszników i Alternatorów Krystian Januszek, Kowalin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7151556006
REGON: 060310283
Rok założenia:
2008

O firmie

Pracownicy firmy Turbo-Car zajmują się naprawą i regeneracją rozruszników oraz alternatorów. Zachęcamy kierowców do odwiedzenia naszego warsztatu w Kowalinie, w województwie lubelskim. Właścicielem naszego punktu jest Krystian Januszek. Działamy w branży motoryzacyjnej od 11 lat.

Oferta

W warsztacie Turbo-Car podejmujemy się skutecznych napraw alternatorów i rozruszników zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Zatrudnieni mechanicy, którzy bazują na dużym doświadczeniu i wiedzy, zajmują się także regeneracją alternatorów. W skład naszych specjalistycznych usług wchodzi modernizacja rozrusznika. Diagnostyka uszkodzonych części jest przeprowadzana przez nas niezwykle rzetelnie, po czym dostarczamy klientowi pełen kosztorys napraw. Dbamy o transparentność transakcji od samego początku kontaktu z Państwem.

Pracujemy, używając wyłącznie specjalistycznego sprzętu i narzędzi, dzięki którym możemy sprawnie naprawić uszkodzone części. Co więcej, zajmujemy się sprzedażą nowych oraz używanych alternatorów czy też rozruszników. Posiadamy także szeroki wybór części do nich. W naszej ofercie znajdują się także:
 • przekładnie rozruszników
 • bieżnie
 • szczotki rozruszników
 • szczotki alternatorów
 • bendiksy
Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Nasze i sprzedawane części objęte są gwarancją. Zachęcamy, abyście dołączyli Państwo do wielu zadowolonych kierowców. Zapraszamy do Turbo-Car.

Kontakt

Kontakt Turbo-Car Naprawa Rozruszników i Alternatorów Krystian Januszek

Turbo-Car Naprawa Rozruszników i Alternatorów Krystian Januszek, Kowalin

Aktualności

 • naprawa rozrusznika

  25.03.2024

  Uszkodzenie rozrusznika to częsty problem wielu właścicieli samochodów. Jednakże, nie zawsze jest możliwe jego samodzielne naprawienie. W takiej sytuacji warto oddać pojazd do specjalisty. W firmie Turbo-Car w Kowalinie zajmujemy się naprawą rozruszników oraz innych podzespołów elektromechanicznych pojazdów. Gwarantujemy satysfakcję z podjętej z nami współpracy.

  Więcej informacji
 • regeneracja części samochodowych

  22.12.2023

  Chcesz wymienić rozrusznik, alternator lub inne podzespoły w swoim samochodzie? Szukasz firmy, która przeprowadzi regenerację tych części? Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Turbo-Car z Kowalina. Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej branży i wiemy, jak poradzić sobie nawet z najbardziej uszkodzonymi elementami. Zapewniamy satysfakcję z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Turbo-Car Naprawa Rozruszników i Alternatorów Krystian Januszek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.