Fachowe remonty domów i mieszkań
Fachowe remonty domów i mieszkań, Tuptex. Firma remontowo - budowlana. R. Tupta, Ochojno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6791782254
REGON: 351256354
Dodatkowe kontakty:

601 396 607

Rok założenia:
1988

O firmie

Siedziba naszej remontowo-budowlanej firmy Tuptex mieści się w Ochojnie, na terenie powiatu krakowskiego, w województwie małopolskim. Świadczymy usługi już od 20 lat. Zarządcą jest Ryszard Tupta.

Oferta

Nasza firma Tuptex działa od wielu lat w branży budowlanej. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na poznanie oczekiwań Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów mieszkań oraz domów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz narzędziami, dzięki którym realizacje przebiegają sprawnie i szybko. Do tej pory pracowaliśmy w standardowych pomieszczeniach oraz tych wymagających bardziej specjalistycznych działań.

Podejmujemy się wszelkich prac remontowych. Zmieniamy wnętrze każdego pomieszczenia. Wszelkie działania wykonujemy sprawnie i dokładnie. Zakres robót ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Proponujemy wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu tynkowania.

Zajmujemy się adaptacją mieszkań oraz wykończeniem wnętrz. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną skrupulatnością, dokładnie analizując przypadek i wybierając najkorzystniejsze rozwiązania i metody.

Jesteśmy w stanie spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Zatrudniona kadra fachowców w naszym przedsiębiorstwie zdobyte umiejętności i włożone zaangażowanie przekłada na satysfakcję osób, które zlecają nam usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby podchodzić indywidualnie do każdego Klienta. Bierzemy pod uwagę jego preferencje i sugestie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Tuptex!

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Tuptex. Firma remontowo - budowlana. R. Tupta

Tuptex. Firma remontowo - budowlana. R. Tupta, Ochojno

Opinie (0)

Opinie o firmie Tuptex. Firma remontowo - budowlana. R. Tupta