Kompleksowe usługi budowlane
Kompleksowe usługi budowlane, Dawid Stopiak Creo-Tech - budowa domów, Lipnica Wielka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352798130
REGON: 522065455
Rok założenia:
2022

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Dawid Stopiak Creo-Tech - budowa domów! Znajdziesz nas w miejscowości Lipnica Wielka w województwie małopolskim. Od 2022 zajmujemy się budowlane usługi - ogólnobudowlane.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!

Oferta

Specjalizujemy się w usługach budowlano-remontowych. Zajmujemy się budowaniem domów od podstaw. Do naszych zadań należy wykonywanie przede wszystkim fundamentów, ścian, stropów i dachu oraz ewentualnej piwnicy. Jako zespół doświadczonych fachowców jesteśmy w stanie w krótkim czasie, a przy tym starannie przeprowadzić wszystkie prace konstrukcyjne i przygotować podłoże pod podłogi. Wykonujemy również murowane ścianki działowe, izolacje i szlichty podłogowe.

Ponadto wstawiamy w otwory okna i drzwi. Jeśli w bryle budynku znajduje się garaż to również montujemy bramę garażową.

W odpowiedni sposób izolujemy strop albo płytę podłogi na gruncie. Układamy też podkłady podłogowe, na których w późniejszym etapie znajdzie się posadzka, czyli wykończeniowa okładzina podłogi. Prace przeprowadzamy z największą starannością, co przekłada się na trwałość posadzek oraz izolacyjność akustyczną i cieplną pomieszczeń.

Dodatkowo zajmujemy się budową domów szkieletowych od podstaw.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Creo-Tech.

Zakres działalności

Artykuły

Budowa domu pod klucz – co przez to rozumieć? Creo-Tech - budowa domów
Budowa domu pod klucz – co przez to rozumieć? Creo-Tech - budowa domów
Budowa domu pod klucz to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Sprawdź, co warto wiedzieć, o tym rodzaju wykończenia i dlaczego jest opłacalne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dawid Stopiak Creo-Tech - budowa domów

Dawid Stopiak Creo-Tech - budowa domów, Lipnica Wielka

Opinie (0)

Opinie o firmie Dawid Stopiak Creo-Tech - budowa domów


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.