Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8691775563
REGON: 852746518
Rok założenia:
2004

Polecane oferty

Praca jest naszą pasją. Uwielbiamy odkrywać piękno na nowo. Naszą specjalnością jest makijaż, jedna...
Mnóstwo obowiązków, ogromne tempo życia i brak czasu to zmora wielu z nas. Codzienny natłok spraw i...
Połączenie trzech wizyt jednego dnia oddalonych od siebie salonach często jest dużym utrudnieniem. ...
Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług kosmetycznych. Zajmujemy się medycyną estetycz...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Trendy. Studio kosmetyczne. Multarzyńska-Foryś N." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 8691775563. Firma ma numer REGON: 852746518.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Brzesko w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2004 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Asnyka 5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-800 Brzesko. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 49.96697N, 20.60601E. "Trendy. Studio kosmetyczne. Multarzyńska-Foryś N." to firma działająca w branży Salony kosmetyczne.

Salon kosmetyczny zapewnia szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, wykorzystując do tego najlepszej klasy kosmetyki, nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone metody. Doświadczone kosmetyczki gwarantują najwyższy poziom obsługi, jak również doradzają właściwy zestaw zabiegów pielęgnacyjnych, co sprawia, że Klientki są zadowolone z efektu końcowego.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 14 686 49 80 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Trendy. Studio kosmetyczne. Multarzyńska-Foryś N.

Trendy. Studio kosmetyczne. Multarzyńska-Foryś N., Brzesko

Opinie (1)

Opinie o firmie Trendy. Studio kosmetyczne. Multarzyńska-Foryś N.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.05.2013
Zakład Pani Natalii ,polecam jestem zawsze bardzo zadowolona z usługi. Atmosfera jest bardzo przyjemna a usługi są naprawdę na bardzo wysokim,produkty używane w "trendy" są znanych mark. Wiec jeśli szukasz profesjonalizmu polecam ten zakład. Mogę dodać ze ja jestem z Tarnowa i zawsze jadę do Brzeska do "tredy"