Sprzedaż materiałów opałowych i budowlanych
Sprzedaż materiałów opałowych i budowlanych, Transport i Handel Jerzy Poczta, Jarocin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6210030453
REGON: 250161726
Rok założenia:
1992

O firmie

Nasz skład opału funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat. Działamy w dwóch lokalizacjach: Jarocinie i Dobrzycy. Zajmujemy się sprzedażą materiałów opałowych. Właścicielem działalności jest Jerzy Poczta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów opałowych. Oferujemy Państwu szeroki wybór wysokiej jakości opału, pochodzącego od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Zapewniamy profesjonalny załadunek i transport zamówionych towarów.

W asortymencie można znaleźć między innymi:
  • węgiel kamienny o różnej granulacji,
  • ekomiał,
  • koks,
  • pellet,
  • ekogroszek,
  • brykiet.
Dobry opał bez wątpienia przełoży się na wydajne ogrzewanie, dlatego warto zdać się na doradztwo naszych pracowników. Bez problemu dobiorą dla Państwa materiały o odpowiedniej kaloryczności i dostosowane do specyfiki pieców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w Dobrzycy prowadzimy również skład materiałów budowlanych. Sprzedajemy elementy konstrukcyjne dachów, izolacje techniczne, hydroizolacje, systemy dociepleń, stolarkę otworową, a także cement i artykuły niezbędne do wykonania ścian, podłóg i stropów. Dysponujemy też wapnem, żwirem, pustakami i bloczkami fundamentowymi.

Szczegóły na temat oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Transport i Handel Jerzy Poczta

Transport i Handel Jerzy Poczta, Jarocin

Opinie (0)

Opinie o firmie Transport i Handel Jerzy Poczta


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.