Relokacja maszyn i konstrukcji
Relokacja maszyn i konstrukcji , Transmid, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512402077
REGON: 363143787
Rok założenia:
2015

O firmie

Transmid to firma z Warszawy. Działa od ponad 20 lat na rynku specjalistycznych usług transportowych. Wykonuje zlecenia na terenie Polski i UE.

Oferta

Przemieszczanie ciężkich ładunków to niełatwe zadanie. Potrzebne są do tego specjalistyczne maszyny obsługiwane przez doświadczonych operatorów. Może się tym pochwalić Transmid, firma wykonująca specjalistyczne usługi transportowe dla klientów działających w różnych branżach. Dysponuje m.in. wózkami widłowymi, ciężarówkami z HDS, a także niskopodwoziowymi naczepami. Do tego podczas realizowania zleceń przedsiębiorstwo korzysta z suwnicy hydraulicznej, podestów ruchomych oraz wózków rolkowych i podnośników poduszkowych. Jeśli jest to konieczne, firma produkuje rampy, pomosty, podjazdy i zjazdy dopasowane do konkretnego zlecenia. Sprzęt jest w pełni sprawny, dlatego gwarantuje bezpieczne transportowanie nawet najbardziej czułych urządzeń. Na wszelki wypadek firma posiada jednak ubezpieczenie OC.

Transmid korzystając ze swoich specjalistycznych urządzeń i pojazdów, może dokonywać relokacji maszyn i całych linii produkcyjnych. Oferuje przemieszczanie na dłuższych dystansach, a także w zakładach i w halach.

Maszyny są demontowane, przenoszone i ponownie montowane wraz z podłączeniem prądu i innych mediów. W razie potrzeby przedsiębiorstwo zajmuje się też złomowaniem. Oferta relokacyjna obejmuje:
  • transport maszyn przemysłowych,
  • transport maszyn budowlanych,
  • transport maszyn rolniczych,
  • transport urządzeń medycznych,
  • transport szkła budowlanego,
  • transport kontenerów budowlanych,
  • transport reklam wielkoformatowych,
  • transport konstrukcji budowlanych,
  • transport pomników,
  • transport rzeźb.
Nie wszystkie przenoszone konstrukcje mieszczą się w drzwiach i bramach, dlatego Transmid oferuje też wstawianie przez okno z podnośnika, ramy transportowej albo za pomocą dźwigu.

Na czas transportu przenoszone maszyny i inne konstrukcje są starannie pakowane. Specjalnością firmy jest przygotowanie urządzeń do długich podróży, np. morskich. Dla bezpieczeństwa używane są różne skrzynie drewniane oraz opakowania próżniowe z folią aluminiową i z tworzyw sztucznych. Do tego używane są gąbki, styropian i folia bąbelkowa.

Dodatkowe informacje o ofercie Transmid znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Firma Transmid: specjaliści w dziedzinie relokacji, załadunku i demontażu maszyn
Firma Transmid: specjaliści w dziedzinie relokacji, załadunku i demontażu maszyn
Demontaż, rozładunek i załadunek maszyn przemysłowych to złożone zadanie, które należy powierzyć specjalistom. Takie usługi realizuje firma Transmid z Warszawy

Wideo

Kontakt

Kontakt Transmid

Transmid, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Transmid

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

noel31
noel31
5.0
14.05.2022
Mają na wyposażeniu przenośną suwnicę o udźwigu 100 ton! Dzięki temu demontują nawet najcięższe konstrukcje.
fan
fan
4.0
23.03.2022
Usługi transportowe na medal. Maszyny wyciągnęli z hali, załadowali na niskopodwoziowe naczepy i dowieźli na miejsce, gdzie będą teraz używane. Jestem zadowolony.
z internetu
z internetu
5.0
13.01.2022
Potrafią wynosić i wnosić urządzenia przez okno. Jeśli inaczej się nie da, to warto to rozważyć.
Jarek
Jarek
5.0
05.11.2021
Fachowcy. Jeśli chodzi o transport specjalistyczny, to zdecydowanie ich polecam.
Eryk
Eryk
5.0
11.09.2021
Przeniesienie całego zakładu nie jest prostym zadaniem, a Transmid podołał. Zatrudniają świetnych specjalistów, którzy wiedzą jak odłączyć urządzenia, zapakować je na ciężarówki i przewieźć do nowej lokalizacji. Wszystko szybko, bezpiecznie i w przystępnej cenie.
Sebastian
Sebastian
4.0
12.07.2021
Polecam firmę Transmid. Wiedzą jak bezpiecznie demontować, przewozić i ponownie montować urządzenia. Używają specjalistycznego sprzętu i widać, że mają wieloletnie doświadczenie.