Kompleksowe tłumaczenia przysięgłe
Kompleksowe tłumaczenia przysięgłe, Translex Biuro Tłumaczeń Ewa Ożga, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541104239
REGON: 090111502
Rok założenia:
1992
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro tłumaczeń Translex znajduje się w Bydgoszczy. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Specjalizujemy się w tłumaczeniu języka angielskiego. Właścicielem firmy jest Ewa Ożga. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym profilem biura tłumaczeń Translex jest wykonywanie tłumaczeń przysięgłych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Oferta firmy Translex to między innymi:
  • tłumaczenia dokumentów,
  • tłumaczenia aktów,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia pisemne.
Ponadto podejmujemy się tłumaczeń naukowych, technicznych, sądowych i symultanicznych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które znacznie ułatwiają nam pracę. Na życzenie klientów podejmujemy się też nietypowych zleceń.

Specjalizujemy się też w tłumaczeniu korespondencji handlowej i księgowej oraz dokumentów marketingowych i samochodowych. Uzupełnieniem naszych usług jest tłumaczenie tekstów ogólnych, umów, pism procesowych i kontraktów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia biura tłumaczeń Translex.

Artykuły

Jak znaleźć dobrego tłumacza?
Jak znaleźć dobrego tłumacza?
Biura tłumaczeń oferują tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Przed wyborem odpowiedniej firmy, musimy przemyśleć, jaki rodzaj przekładu będzie nam potrzebny.

Wideo

Kontakt

Kontakt Translex Biuro Tłumaczeń Ewa Ożga

Translex Biuro Tłumaczeń Ewa Ożga, Bydgoszcz

Opinie (8)

Opinie o firmie Translex Biuro Tłumaczeń Ewa Ożga

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Artur
Artur
5.0
22.05.2020
Tłumaczenia pierwszej klasy za dobre pieniądze. Polecam, oprócz samej jakości tłumaczenia warto również zwrócić uwagę na szybki czas działania.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
11.03.2020
Przed ostatnim projektem musiałem szybko znaleźć tłumacza. Ich biuro polecił mi znajomy z UTP, za co jestem mu bardzo wdzięczny bo wyrobili się bardzo szybko.
Mira
Mira
5.0
08.01.2020
Polecam w kwestii tłumaczeń naukowych. Trudno w Bydgoszczy znaleźć drugie takie biuro, które orientowało by się dobrze w tej dziedzinie.
Aleksander
Aleksander
4.0
06.11.2019
Sprawni i terminowi tłumacze. Jak mam jakiś papier z korespondencją handlową od razu zgłaszam się do nich bo pracują niebywale szybko.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
03.09.2019
Od ponad dziesięciu lat korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
Błażej
Błażej
5.0
15.07.2019
Tłumaczyłem u nich szereg dokumentów przed wyprowadzką do Anglii. Zależało mi na czasie więc zwróciłem się do nich. Było warto, wykonali swoje zadanie bardzo szybko.
Janek
Janek
5.0
17.05.2019
Dają dobre ceny za naprawdę dobre tłumaczenia. Dawałem do sprawdzenia znajomemu angliście i przyznał, że to kawał dobrej roboty. Polecam!
Dariusz
Dariusz
5.0
29.03.2019
Świetni tłumacze. Potrzebowałem przetłumaczenia kilku rzeczy do doktoratu i bardzo mi przy tym pomogli.