Kompleksowe usługi dźwigowe
Kompleksowe usługi dźwigowe , Transdźwig Marcin Sasin, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511592822
REGON: 011838170
Rok założenia:
1996

O firmie

Siedziba firmy Transdźwig znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marcin Sasin zajmuje się usługami dźwigowymi i transportowymi oraz pracami ziemnymi. Działa na rynku od 1996 roku.


Oferta

Dzięki doświadczeniu, specjalistycznemu sprzętowi i zaangażowaniu w pracę ekipa Transdźwig wykonuje nawet najtrudniejsze zlecenia. Te związane z podnoszeniem, przenoszeniem i opuszczaniem elementów, maszyn i kontenerów realizowane są z pomocą dźwigów unoszących od 10 do 35 ton. Dźwigami można też montować konstrukcje stalowe i aluminiowe, w tym hale, a także reklamy, oświetlenie i pokrycia dachowe. Firma posiada też podnośnik koszowy na gąsienicach do prac montażowych w trudnym terenie. Nadaje się do pielęgnacji drzwi, konserwacji oświetlenia i innych usług wysoko nad powierzchnią ziemi. Ponadto Transdźwig swoimi koparkoładowarkami, spychaczami i koparkami gąsienicowymi wykonuje rozbiórki, wyburzenia i prace ziemne. Demontuje m.in. hale i konstrukcje żelbetowe. Na park maszynowy przedsiębiorstwa składają się dodatkowo dłużyce, chwytaki, wywrotki z dźwigami HDS. Samochody ciężarowe przydają się do przewożenia różnych materiałów, w tym sprzedawanych przez firmę. Oferta handlowa obejmuje takie atrakcyjne cenowo produkty jak:
  • ziemia,
  • piasek,
  • kruszywa.
Więcej informacji dotyczących usług wykonywanych przez Transdźwig można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub po napisaniu e-maila.

Artykuły

Do jakich prac wykorzystuje się dźwigi HDS?
Do jakich prac wykorzystuje się dźwigi HDS?
Dźwig HDS pozwala na łatwe przenoszenie rozmaitych ładunków, a następnie ich transport. Sprawdź, w jakich konkretnie branżach wykorzystuje się takie pojazdy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Transdźwig Marcin Sasin

Transdźwig Marcin Sasin, Warszawa

Opinie (6)

Opinie o firmie Transdźwig Marcin Sasin

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

jasmir
jasmir
5.0
09.05.2021
Specjaliści od prac wysokościowych. W zależności od potrzeb używają dźwigów albo podnośników koszowych.
Marek
Marek
5.0
10.03.2021
Firma, którą cenię za zakres wykonywanych prac. Zajmują się usługami dźwigowymi, pracami ziemnymi i transportem. A wszystko to profesjonalnie i tanio.
borysszył
borysszył
4.0
29.01.2021
Kompleksowe prace rozbiórkowe. Nie tylko burzą budynki, ale też wywożą gruz. Na tak przygotowanym miejscu można znowu budować.
1234567
1234567
5.0
24.11.2020
Duża pomoc przy wyburzeniu hali magazynowej. Bez Transdźwig tak szybko byśmy nie skończyli.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
14.09.2020
Szybko przyjechali i od razu zabrali się do zadania. A chodziło o naprawę reklamy podświetlanej, która stoi na dachu mojego zakładu. Mają podnośnik koszowy o dużym wysięgu, więc nie było problem z dotarciem na odpowiednią wysokość. A tam już przydało się ich doświadczenie. Sprawnie odnaleźli problem i go usunęli.
Jazz67
Jazz67
5.0
18.07.2020
Wynająłem Transdźwig na końcowym etapie inwestycji i nie żałuję, bo dobrze sobie poradzili z wyzwaniami. Mieli za zadanie zamontować więźbę dachową i położyć na nie blachę i wykonali to terminowo. Następnie odpowiadali za prace wykończeniowe dachu, w tym montaż reklamy i oświetlenia.