przyjazna Tartaki, Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik, Tenczyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7351618479
REGON: 490536643
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Trans-Trak to firma z Tenczyna, w województwie małopolskim. Zajmuje się obróbką i sprzedażą drewna. Prowadzi działalności od połowy lat 90. ubiegłego wieku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Sylwester Wójcik.

Oferta

Wysokiej jakości drewno można kupić w tartaku Trans-Trak. Firma skupuje i poddaje obróbce drewno drzew iglastych i liściastych. W tym pierwszym przypadku oferuje elementy sosnowe, modrzewiowe, jodłowe i świerkowe, a w drugim brzozowe, olchowe, dębowe i z buku. Drewno sprzedawane jest w formie okrągłej i heblowanej. Przykładem tarcicy wysokiej jakości, która dostępna jest w atrakcyjnych cenach, są takie elementy jak:
  • belki,
  • kantówki,
  • legary,
  • łaty,
  • kontrłaty,
  • listwy,
  • bale.
Firma sprzedaje elementy do budowy ścian i więźby dachowej. Ponadto z materiałów z tartaku można wykonywać meble, dekoracje i wykończenia wnętrz. Służą do tego deski. W ofercie znajdują się deski podłogowe oraz szalunkowe do zabezpieczenia betonowanych konstrukcji.

Poza sprzedażą wymienionych produktów drewnianych Trans-Trak oferuje dodatkowe usługi. Można do nich zaliczyć impregnację drewna przeciwko szkodnikom, grzybom i ogniowi. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się transportem drewna na wskazane miejsce. Dysponuje samochodami wyposażonymi w osprzęt do załadunku i wyładunku.

Pełna oferta Trans-Trak znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z tartakiem najlepiej nawiązać telefonicznie i e-mailowo.


Kontakt

Kontakt Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik

Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik, Tenczyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.