Obróbka i sprzedaż elementów drewnianych
Obróbka i sprzedaż elementów drewnianych, Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik, Tenczyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7351618479
REGON: 490536643
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Trans-Trak to firma z Tenczyna, w województwie małopolskim. Zajmuje się obróbką i sprzedażą drewna. Prowadzi działalności od połowy lat 90. ubiegłego wieku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Sylwester Wójcik.

Oferta

Wysokiej jakości drewno można kupić w tartaku Trans-Trak. Firma skupuje i poddaje obróbce drewno drzew iglastych i liściastych. W tym pierwszym przypadku oferuje elementy sosnowe, modrzewiowe, jodłowe i świerkowe, a w drugim brzozowe, olchowe, dębowe i z buku. Drewno sprzedawane jest w formie okrągłej i heblowanej. Przykładem tarcicy wysokiej jakości, która dostępna jest w atrakcyjnych cenach, są takie elementy jak:
  • belki,
  • kantówki,
  • legary,
  • łaty,
  • kontrłaty,
  • listwy,
  • bale.
Firma sprzedaje elementy do budowy ścian i więźby dachowej. Ponadto z materiałów z tartaku można wykonywać meble, dekoracje i wykończenia wnętrz. Służą do tego deski. W ofercie znajdują się deski podłogowe oraz szalunkowe do zabezpieczenia betonowanych konstrukcji.

Poza sprzedażą wymienionych produktów drewnianych Trans-Trak oferuje dodatkowe usługi. Można do nich zaliczyć impregnację drewna przeciwko szkodnikom, grzybom i ogniowi. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się transportem drewna na wskazane miejsce. Dysponuje samochodami wyposażonymi w osprzęt do załadunku i wyładunku.

Pełna oferta Trans-Trak znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z tartakiem najlepiej nawiązać telefonicznie i e-mailowo.


Artykuły

Tarcica budowlana – czyli jak wykorzystać drewno podczas budowy domu?
Tarcica budowlana – czyli jak wykorzystać drewno podczas budowy domu?
Wykorzystanie tarcicy budowlanej pozwala na stawianie odpornych na czynniki zewnętrzne konstrukcji. Sprawdź, dlaczego lepiej kupować ją prosto z tartaku.
Deski i bale – czyli jak zbudować oryginalny dom
Deski i bale – czyli jak zbudować oryginalny dom
Tworzenie konstrukcji i elementów wykończeniowych z drewna oraz budowa drewnianych domów wciąż są popularne. Zobacz, jak wykorzystać do tego deski i bale.
Deski szalunkowe – poznaj najczęstsze zastosowania
Deski szalunkowe – poznaj najczęstsze zastosowania
Do czego wykorzystuje się deski szalunkowe? Czym charakteryzuje się termodrewno i co sprawia, że jest doskonałym wyborem na elewacje? Jak zabezpieczyć deski?
Drewno na podłogę – jaki rodzaj wybrać?
Drewno na podłogę – jaki rodzaj wybrać?
Czym różni się warstwowa deska podłogowa od litej? Co na temat drewna na podłogę mówi specjalista z zakładu tartacznego? Jakie rozwiązanie warto wybrać?

Kontakt

Kontakt Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik

Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik, Tenczyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Trans Trak Export, import Sylwester Wójcik