Profesjonalne przewozy sanitarne
Profesjonalne przewozy sanitarne, Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych, Grodzisk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5291019000
REGON: 011296928
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba firmy Trans-Maj zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim. Zajmujemy się usługami związanymi ze służbą zdrowia. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2000 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Waldemar Majewski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Trans-Maj są przewozy sanitarne. Usługi świadczymy zarówno w kraju, jak i za granicą. Realizujemy zlecenia lekarzy, przychodni oraz szpitali. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przewóz Pacjentów do domów opieki oraz ośrodków rehabilitacyjnych. Podejmiemy się także transportu specjalistycznego.Ponadto oferujemy:
  • przewozy do porodów
  • przewozy na wizyty konsultacyjne
  • przewozy Pacjentów z uzależnieniami
  • przewozy psychiatryczne dorosłych i dzieci
Możemy także zaproponować przewozy na badania, w tym przewozy pod tlenem. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają nam udzielenie natychmiastowej pomocy. Zatrudniamy doświadczony oraz wykwalifikowany zespół ratowników oraz kierowców. Zapewniamy opiekę, dyskrecję oraz rzetelność w trakcie pracy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Trans-Maj.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych

Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych, Grodzisk Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych

Tagi