Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5250002439
REGON: 010952900
KRS: 0000084266
Rok założenia:
1949

O firmie

Prowadzimy jedną z wiodących krajowych firm świadczących usługi w zakresie budownictwa infrastrukturalnego i energetyki. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Kompleksowo planujemy i realizujemy prace budowlano-montażowe związane z modernizacją linii kolejowych i tramwajowych.

Oferta

Specjalizujemy się w budowie i modernizacji torów, włącznie z realizacją robót ziemnych, odwodnieniowych i nawierzchniowych. Stosujemy nowoczesne technologie gwarantują najwyższą jakość usług. Na swoim koncie mamy remont niezliczonych stacji kolejowych w całym kraju. Sprawnie budujemy i modernizujemy również sieci trakcyjnego. Oferujemy m.in. usługi w zakresie montażu słupów czy fundamentów wylewanych. Wykonujemy także remonty infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej.

W ramach elektroenergetyki podejmujemy się wykonania napowietrznych i kablowych linii energetycznych oraz podstacji trakcyjnych zasilających rozdzielnice prądu na liniach kolejowych, tramwajowych i trolejbusowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie i modernizacji obiektów inżynierskich, w tym przede wszystkim mostów, wiaduktów i tuneli.

Jesteśmy uznanym producentem materiałów i urządzeń stosowanych w transporcie szynowym i drogownictwie. Zajmujemy się wytwarzaniem rozdzielnic, konstrukcji wsporczych, w tym m.in. konstrukcji bramowych, okuć dźwigarów, izolatorów sekcyjnych oraz materiałów budowlanych: betonu asfaltowego i emulsji bitumicznych.

Działamy w sektorze budownictwa drogowego, zajmując się budową dróg i autostrad. Zajmujemy się również stawianiem obiektów kubaturowych w zakresie budownictwa mieszkaniowego i infrastruktury kolejowej.

Nasza firma jest licencjonowanym przewoźnikiem kolejowym rzeczy. Wynajmujemy także rozmaity sprzęt. Dysponujemy sprzętem kolejowym, w tym m.in. wagonami, trakcyjnym, budowlanym oraz transportem specjalistycznym.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą spółką.


Kontakt

Kontakt Trakcja S.A.

Trakcja S.A., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Trakcja S.A.