Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6871584160
REGON: 180822780

O firmie

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, Koło w Sanoku, prowadzi swoją działalność od 1981 roku. Jest to pierwsza w kraju organizacja pozarządowa, która zajmuje się pomocą dla bezdomnych. Aktualnie zrzeszamy 1900 osób w 67 kołach w całym kraju.

Oferta

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta to niezależna katolicka organizacja dobroczynna. Naszą misją jest niesienie pomocy ubogim i bezdomnym. Mając na uwadze dobro osób bezdomnych, zakładamy i prowadzimy:
  • noclegownie,
  • schroniska,
  • domy stałego pobytu,
  • inne placówki pomocowe.

Swoje cele realizujemy poprzez niesienie pomocy psychologicznej i prawnej, pracę socjalną, a także posługę religijną. W celu realizacji celów dobroczynnych zawsze poszukujemy ludzi, którzy są gotowi nieść pomoc innym. Zapewniamy więc szkolenie wolontariuszy oraz pracowników.

Ważne jest dla nas właściwe współdziałanie z administracją państwową, samorządem terytorialnym, Kościołem katolickim oraz innymi organizacjami pozarządowymi, a także inspirowanie odpowiednich badań naukowych.

Troska o bliźniego przyświeca nam od samego początku, bo zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu życie ułożyło się po myśli. Działając zgodnie z myślą naszego patrona, cechuje nas zwykła chrześcijańska życzliwość do słabszych i biedniejszych.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Towarzystwo Pomocy Im.Św.Brata Alberta, Koło w Sanoku

Towarzystwo Pomocy Im.Św.Brata Alberta, Koło w Sanoku, Sanok

Opinie (0)

Opinie o firmie Towarzystwo Pomocy Im.Św.Brata Alberta, Koło w Sanoku