Dwupoziomowy tort kartingowy
Dwupoziomowy tort kartingowy, Top1 Karting Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7882032588
Branża:

O firmie

Top1 Karting to dwupoziomowy tor kartingowy znajdujący się we Wrocławiu. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników adrenaliny i prawdziwych sportowych emocji. Zapoznajcie się z naszą ofertą!


Oferta

Prowadzimy tor gokartowy Top1 Karting we Wrocławiu. To najnowocześniejszy obiekt tego typu w Europie. Dysponujemy dwoma piętrami i ponad 850 metrami toru. Nasz tor spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Mamy trzy rodzaje gokartów. Pierwszy z nich – SODI SR5 – jest przeznaczony dla dorosłych, a drugi – SODI LR5 – jest przystosowany do potrzeb najmłodszych. U nas wynajmiecie również gokarta podwójnego SODI 2Drive.

W naszej szkółce kartingowej trenujemy dzieci, młodzież i dorosłych. Umożliwiamy też udział w treningach indywidualnych obejmujących cztery sesje, w tym jedną z trenerem.

Nasz tor to również idealne miejsce na organizację urodzin, wieczorów kawalerskich, imprez integracyjnych, konferencji czy szkoleń.

Oferujemy zawody kartingowe z salką VIP dla obserwujących. Organizujemy indywidualne i drużynowe zawody klasyfikowanego do światowego Sodi World Series.

Skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie przejazd gokartem!

Kontakt

Kontakt Top1 Karting Sp. z o.o.

Top1 Karting Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Top1 Karting Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.