Naprawimy każdy sprzęt ogrodowy
Naprawimy każdy sprzęt ogrodowy, Tomi Bis FH Anna Żurawska, Przedbojewice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561258483
REGON: 340590188
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma handlowa Tomi Bis znajduje się w Przedbojewicach, w powiecie inowrocławskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętów ogrodniczych. Właścicielką jest Anna Żurawska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwis narzędzi do prac w ogrodzie. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy:
  • piły spalinowe,
  • kosiarki spalinowe,
  • maszyny ogrodowe,
  • narzędzia ogrodowe,
  • kosy spalinowe,
  • elektronarzędzia,
  • kosiarki,
  • piły,
  • kosiarki spalinowe z napędem,
  • urządzenia do pielęgnacji żywopłotów.
Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Dodatkowo specjalizujemy się w naprawie sprzętu ogrodniczego. Zajmujemy się naprawą maszyn ogrodowych, naprawą kosiarek i naprawą narzędzi ogrodniczych. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Tomi Bis w Przedbojewicach.

Artykuły

Jaka kosiarka najlepiej sprawdzi się w przydomowym ogródku?
Jaka kosiarka najlepiej sprawdzi się w przydomowym ogródku?
Koszenie trawy to obowiązek każdego, kto chce mieć zadbany trawnik przed domem. Elektryczna, spalinowa czy traktorek ogrodowy – co sprawdzi się lepiej?

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomi Bis FH Anna Żurawska

Tomi Bis FH Anna Żurawska, Przedbojewice

Opinie (1)

Opinie o firmie Tomi Bis FH Anna Żurawska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Asia
Asia
5.0
07.05.2019
Świetna firma, która zajmuje się naprawą narzędzi ogrodniczych. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.