Wypożyczalnia samochodów dostawczych
Wypożyczalnia samochodów dostawczych, Tomecki Trans, Mysłowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 22:00
Wt.
07:00 - 22:00
Śr.
07:00 - 22:00
Cz.
07:00 - 22:00
Pt.
07:00 - 22:00
Sb.
07:00 - 22:00
Nd.
07:00 - 22:00
Dane rejestrowe:
NIP: 2220674701
Rok założenia:
2010

O firmie

Tomecki Trans już od 2010 roku świadczy usługi w branży samochody - wynajem. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Mysłowicach, w województwie śląskim.

Oferta

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Tomecki Trans to nie tylko miejsce, gdzie można szybko i bez zbędnych formalności wynająć pojazd na określony czas. To przede wszystkim zintegrowane podejście do logistyki i transportu, które sprawia, że zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne mogą w pełni zaufać oferowanym usługom.

Nie bez powodu nasza oferta obejmuje samochody dostawcze do 3,5 tony. Te pojazdy to prawdziwe konie robocze na drogach — znakomicie adaptują się do warunków miejskich, gdzie zwinność i manewrowość są na wagę złota, ale również z łatwością radzą sobie na trasach pozamiejskich. Wynajmując pojazd z naszej floty, masz pewność, że otrzymujesz samochód w idealnym stanie technicznym, ze starannie dobranym ogumieniem adekwatnym do pory roku.

Co więcej, transport towarów to kolejny aspekt działalności firmy Tomecki Trans. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewieźć coś na krótką odległość, czy też planujesz długotrwałą współpracę, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze samochody dostawcze są przygotowane do przewozu różnego rodzaju ładunków, nawet tych o większych gabarytach i masie do 1,5 tony.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie dostosować rodzaj transportu do Twoich konkretnych potrzeb. Wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić swoje oczekiwania i potrzeby, a nasi pracownicy zadbają o resztę. Z nami nie musisz się martwić o formalności. Wszystko załatwiasz szybko, sprawnie i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z organizacjami czy firmami. Dzięki temu, wypożyczalnia samochodów dostawczych Tomecki Trans zyskuje coraz szersze grono zadowolonych klientów, dla których mobilność i efektywność są priorytetem.

Dopracowana flota, szeroki wachlarz usług oraz niezawodność w każdym calu — to właśnie cechy, które sprawiają, że Tomecki Trans to nie tylko wypożyczalnia, ale także kompleksowy partner w zakresie transportu i logistyki.

Artykuły

Wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony w ofercie firmy Tomecki Trans
Wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony w ofercie firmy Tomecki Trans
Jeżeli planujesz przewóz większych rzeczy, możesz skorzystać z opcji wypożyczenia samochodu dostawczego od firmy Tomecki Trans. Warto skorzystać z jej usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomecki Trans

Tomecki Trans, Mysłowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomecki Trans


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.