Pomoc prawna dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców
Pomoc prawna dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, Tomasz Zawadzki Kancelaria radcy prawnego, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291712708
REGON: 362933659
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Kancelaria radcy prawnego Tomasza Zawadzkiego znajduje się w Szczecinie. Pomoc i doradztwo prawne zapewnia nie tylko klientom indywidualnym i firmom, ale także wspólnotom mieszkaniowym, stowarzyszeniom, fundacjom czy spółkom.

Oferta

Kancelaria prawna, prowadzona przez Tomasza Zawadzkiego w Szczecinie, obsługę świadczy na rzecz osób fizycznych, firm, wspólnot mieszkaniowych czy fundacji i stowarzyszeń. Klientom indywidualnym oferuje między innymi udzielanie porad prawnych, reprezentację przed sądami czy przygotowywanie pism procesowych. Prowadząc sprawy z zakresu prawa cywilnego, oferuje pomoc w sporządzaniu umów cywilnoprawnych oraz obsługę spraw spadkowych czy spraw dotyczących nieruchomości, w tym zasiedzenia czy zniesienia współwłasności.

Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Są to sprawy, takie jak między innymi:
  • sprawy o rozwód,
  • sprawy o podział majątku,
  • sprawy o alimenty,
  • sprawy dotyczące sprawowania władzy rodzicielskiej.
Prawnik pomaga również dochodzenie odszkodowań, w tym dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych czy dochodzenie odszkodowań za opóźniony lub odwołany lot. Osobom fizycznym zapewnia też pomoc w sprawach z zakresu prawa karnego i prawa wykroczeń, prawa mieszkaniowego i nieruchomości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych czy windykacji należności.

Obsługa prawna firm, świadczona przez kancelarię, obejmuje między innymi prawo handlowe, prawo nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych czy prawo administracyjne.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Tomasz Zawadzki Kancelaria radcy prawnego

Tomasz Zawadzki Kancelaria radcy prawnego, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomasz Zawadzki Kancelaria radcy prawnego