Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6372142107
REGON: 122699818
Rok założenia:
2012
Branża:

Polecane oferty

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń, które dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klien...
Firmę JB w Krzeszowicach stworzyliśmy z myślą o sprzedaży ubezpieczeń i kredytów. Nasi doradcy pomo...
Proponuję Państwu szeroki zakres ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Ofert...
W naszej firmie najważniejsze jest dobro Klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie i z zaangażo...

O firmie

Olkuskim Centrum Ubezpieczeń Zarządza Tomasz Muchajer. Na rynku funkcjonujemy od 2012 roku. Prowadzimy prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Zarządzamy również punktem obsługi klienta w Żuradzie. Do współpracy zachęcamy klientów z Olkusza i okolic.

Oferta

Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu ubezpieczeń. Dzięki współpracy z najlepszymi towarzystwami udało nam się stworzyć szeroką i kompleksową ofertę, którą stale rozwijamy i dopasowujemy do oczekiwań rynku. Dbamy także o regularne podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Zależy nam, by każdy klient, który korzysta z naszych usług miał zapewnioną możliwie najlepszą dla niego ochronę ubezpieczeniową. Ofertę dobieramy do indywidualnych potrzeb, również finansowych. Stawiamy na optymalizację i elastyczne podejście. Jesteśmy rzetelni i zawsze terminowo wywiązujemy się ze zleceń. Zdajemy sobie sprawę z tego jak dużo obowiązków ciąży obecnie na każdym z Państwa, dlatego kiedy będzie zbliżał się termin wygaśnięcia umowy przypomnimy Wam o tym. Ponadto w celu dokonania transakcji nie jest konieczne opuszczanie domu, ponieważ na życzenie dojeżdżamy do klienta.

Proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń dla osób fizycznych:
  • majątkowych: domu, także w budowie, mieszkania, domku letniskowego czy garażu
  • turystycznych
  • na życie, zarówno indywidualnych, jak i grupowych
  • OC w życiu prywatnym
  • chorobowych
  • wypadkowych
  • NNW
  • rolnych
Specjalizujemy się także w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Proponujemy krótko i długoterminowe OC, pełne i mini AC oraz NNW. Dodatkowo można u nas zakupić Assistance i Autoszyby. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla podmiotów gospodarczych.

Zapewniamy gwarancje ubezpieczeniowe i konkurencyjne ceny. Tylko u nas możecie Państwo liczyć na tak bogaty wybór i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług naszej agencji ubezpieczeniowej.

Kontakt

Kontakt Tomasz Muchajer Olkuskie Centrum Ubezpieczeń

Tomasz Muchajer Olkuskie Centrum Ubezpieczeń, Olkusz

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomasz Muchajer Olkuskie Centrum Ubezpieczeń