Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7271995783
Rok założenia:
2007
Branża:

Polecane oferty

Radomsko, Reymonta 34
Wieloletnie doświadczenie na urządzeniach ciepłowniczych lub klimatyzacji pozwoliło nam poznać ich ...
Częstochowa, Kwiatkowskiego 3 lok. 14
Bazując na wieloletnim doświadczeniu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług w zakresie wytwarzan...
Warszawa, Głębocka 68
Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonawstwo wszelkich czynności związanych z budową s...
Od początku działalności firma Rudpol z Wiśniewa skupia się na kompleksowej realizacji nowoczesnych...

O firmie

Siedziba firmy Filipiak znajduje się w Łodzi, a jej oddział można znaleźć w Zgierzu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obsłudze serwisowej sieci ciepłowniczych. Działa na rynku od 2007 roku, a jego właścicielem jest Tomasz Filipiak.

Oferta

Centralne ogrzewanie to niezbędne wyposażenie budynków mieszkalnych i przemysłowych. Do przesyłania ciepła służą sieci ciepłownicze, a ich obsługą serwisową zajmuje się firma Filipiak. Przedsiębiorstwo oferuje pomoc w serwisie nowych i eksploatowanych sieci, wykonanych z rur preizolowanych oraz systemów kanałowych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy przy pomocy specjalistycznych narzędzi usuwają wszelkie usterki. Używają także najlepszych jakościowo materiałów, dlatego wykonane naprawy są takie trwałe.

Podstawą firmowej oferty jest hermetyzacja złącz w rurach preizolowanych. Odbywa się ona w przypadku rur z tworzyw sztucznych przy pomocy zgrzewania. Sieci napowietrzne i złącza mogą być również izolowane agregatem spieniającymi. Używana pianka jest bardzo trwała, podobnie jak izolacje miękkie i twarde używane wewnątrz budynków. Stosowana jest wełna mineralna, łubki i maty, a ich przeznaczenie to:
  • izolowanie komór
  • izolowanie węzłów
  • izolowanie kotłowni
Izolują zarówno termicznie, jak i akustycznie. Wszystkie instalacje ciepłownicze mogą być łączone z nowym odcinkami sieci za pomocą wcinek na gorąco co znacznie skraca prace. Przedsiębiorstwo jest też w stanie zamontować i naprawić wszystkie odmiany instalacji alarmowych dedykowanych do sieci ciepłowniczych - zarówno typu impulsywnego, jak i rezystancyjnego. Instalacje te służą do monitorowania stanu izolacji rur.

Uzupełnieniem oferty są nieniszczące badania ultradźwiękowe spawanych połączeń oraz doradztwo techniczne. Dodatkowo firma zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych. Nadzoruje również prace przy budowie sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych i centralnego ogrzewania.

Po więcej informacji związanych z firmą Filipiak najlepiej wejść na stronę internetową lub zadzwonić.

Kontakt

Kontakt Tomasz Filipiak Serwis wyrobów preizolowanych

Tomasz Filipiak Serwis wyrobów preizolowanych, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomasz Filipiak Serwis wyrobów preizolowanych