Odprężający masaż Lomi Lomi Nui
Odprężający masaż Lomi Lomi Nui, Tomasz Chudy Solutions, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8741424766
REGON: 221814740
Rok założenia:
2017

O firmie

Tomasz Chudy Solutions to firma, która powstała w 2017 roku w Gdańsku. Oferujemy usługi w zakresie coachingu indywidualnego oraz w formie warsztatowej dla firm. Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym, hawajskim masażem Lomi Lomi Nui. Działalność przedsiębiorstwa opiera się na pracy z drugim człowiekiem.

Oferta

Firma powstała w 2017 roku z myślą o wszystkich tych, którzy pragną zagłębić się w siebie, poznać swoje ciało i duszę, przy pomocy masażu lub warsztatów coachingowych.

Specjalizujemy się w relaksacyjnym hawajskim masażu Lomi Lomi Nui, który dzięki swoim niezwykłym właściwością odprężającym pozwala na głębokie uczucie spokoju i relaksu. Założeniem takiego masażu jest poprawa stanu fizycznego i psychicznego osoby masowanej.

Lomi Lomi Nui to rodzaj masażu, któremu często towarzyszy śpiew i muzyka, zdarza się także, że wykonywany jest przez dwóch masażystów w celu zwiększenia intensywności. Masaż poprawia krążenie i stabilizuje układ nerwowy. Kojący dotyk i gorące oleje wzmacniają uczucie relaksu i odpoczynku.

Dodatkową usługą, z której jesteśmy bardzo dumni, są zajęcia grupowe i coachingi dla firm. Zajęcia organizowane przez Tomasz Chudy Solutions , mają na celu zbudowanie zdrowych relacji międzyludzkich, które będą opierały się na wspólnym zaufaniu i akceptacji siebie, i drugiego człowieka.
Jedną z metod, którymi kierujemy się w trakcie warsztatów czy szkoleń, jest tak zwane Porozumienie Bez Przemocy. Metodę tę cechuje niezwykła empatia rozmówców, którzy uczą się rozmawiać ze sobą szczerze przy jednoczesnym skupianiu się na komunikatach drugiej osoby. Ta metoda komunikacji znana jest także jako Język Serca.

Tematyka warsztatów dla firm obejmuje między innymi dobrą komunikację, naukę słuchania oraz budowę zaufania w grupie, które jest niezbędne do skutecznego, empatycznego dialogu z drugim człowiekiem. Zdajemy sobie sprawę, jak istotną umiejętnością jest nieagresywny dialog grupowy.

Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając, aby nawet najbardziej wymagający klient był w pełni zadowolony z jakości naszych usług.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Zapraszam również do Gdańska na prawdziwie orientalny masaż, jakim jest Lomi Lomi Nui.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i niezapomniane chwile.

Zapraszamy!

Artykuły

Na czym polega audyt systemów informatycznych?
Na czym polega audyt systemów informatycznych?
Audyt systemów informatycznych jest niezbędny do określenia bezpieczeństwa komputerów – m.in. oprogramowania, systemów zarządzania i programu antywirusowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomasz Chudy Solutions

Tomasz Chudy Solutions, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Tomasz Chudy Solutions

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
5.0
24.05.2019
Niesamowicie przyjemny masaż. Świetne doświadczenie dla ciała i duszy. Polecam
Kuba
Kuba
5.0
22.03.2019
Znakomite, fachowe usługi. Panowie znają się na rzeczy. Gorąco polecam!
Tagi