Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571282923
REGON: 550770930
Rok założenia:
2014

O firmie

Usługi budowlane, Tom inż Tomasz Olkowski, Warszawa Przedsiębiorstwo budowlane Tom-Inż ma swoją siedzibę w Warszawie. Posiadamy duże doświadczenie na rynku, działamy w branży już od 2000 roku. Właścicielem firmy jest mgr inż. Tomasz Olkowski.

Oferta

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami ogólnobudowlanymi. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu obiekty będą służyć Państwu przez długie lata. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Jakie usługi oferuje firma Tom-Inż w Warszawie?

Firma Tom-Inż zajmuje się kompleksowymi usługami budowlanymi oraz remontowymi. Zajmujemy się także wykończeniami wnętrz budynków. W ramach naszych usług oferujemy:
  • roboty żelbetonowe,
  • modernizacje elewacji,
  • docieplenia budynków,
  • remonty dachów,
  • iniekcje,
  • palowanie.
Ponadto zajmiemy się montażem wszelkich niezbędnych instalacji elektrycznych. Oferujemy również nasze usługi w zakresie montażu instalacji sanitarnych. Dodatkowo uzupełnienie naszej oferty stanowi przeprowadzanie technicznego nadzoru nad całą inwestycją. Przygotujemy dla Państwa kosztorysy budowlane.

Budową jakich obiektów zajmuje się firma Tom-Inż?

Firma Tom-Inż zajmuje się zarówno budową obiektów mieszkalnych, w tym domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynków biurowych. W tym celu stosujemy innowacyjne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać rygorystycznym kryteriom ich budowy. Ponadto oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie obiektów użyteczności publicznej, takich jak sklepy, lokale gastronomiczne, banki czy muzea.

Czy firma Tom-Inż zajmuje się także usługami w zakresie istniejących budynków?

Tak, nasza firma specjalizuje się zarówno budową nowych obiektów, jak i modernizacją tych już istniejących. Zajmiemy się odświeżeniem wnętrza oraz elewacji. Ponadto proponujemy Państwu również:
  • przebudowy,
  • nadbudowy,
  • rozbudowy.
Działamy w zakresie różnego rodzaju budynków. Możemy zająć się między innymi przebudową magazynu na rzecz obiektu biurowego. Jeśli chcą Państwo powiększyć budynek mieszkalny czy firmowy, bez problemu zajmiemy się jego rozbudową lub nadbudujemy kolejne piętra.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Kontakt

Kontakt Tom inż Tomasz Olkowski

Tom inż Tomasz Olkowski, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Tom inż Tomasz Olkowski