Usługi stolarskie na wysokim poziomie
Usługi stolarskie na wysokim poziomie, Tom Dom Tomasz Orzechowski, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271041115
REGON: 100913482
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Tom Dom to zakład stolarski, którego właścicielem jest Tomasz Orzechowski. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łodzi. Zajmujemy się produkcją konstrukcji i wyrobów drewnianych na zamówienie.

Oferta

Nasza pracownia stolarska to miejsce, w którym powstają funkcjonalne oraz estetyczne obiekty i materiały wykończeniowe. Korzystamy wyłącznie z drewna najwyższej jakości, aby zapewnić trwałość naszych produktów. Z pasją tworzymy unikalne konstrukcje oraz elementy drewniane dla naszych klientów. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Produkujemy:
  • podłogi,
  • tarasy,
  • schody,
  • altany ogrodowe,
  • domy,
  • elewacje.
Nasze podłogi to nie tylko trwałe rozwiązanie, ale również prawdziwa ozdoba wnętrza. Wyróżniają je dobre właściwości izolacyjne oraz naturalny wygląd wprowadzający przytulny klimat do pomieszczeń. Proponujemy też wykonanie schodów indywidualnie dopasowanych do designu Państwa domów i mieszkań.

Ponadto dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się drewniane elewacje. To zachwycająca dekoracja budynku, ale również doskonały izolator termiczny. Wykonujemy fasady, która zachwycają wyglądem oraz podnoszą efektywność energetyczną domów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Tom Dom Tomasz Orzechowski - Czy warto kupić altanę ogrodową?
Tom Dom Tomasz Orzechowski - Czy warto kupić altanę ogrodową?
Rozważasz zakup drewnianej altany ogrodowej? Chciałbyś poznać zalety tego rozwiązania? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Zapraszamy do lektury

Wideo

Kontakt

Kontakt Tom Dom Tomasz Orzechowski

Tom Dom Tomasz Orzechowski, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Tom Dom Tomasz Orzechowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi