Nowe i używane wózki widłowe dla Twojej firmy
Nowe i używane wózki widłowe dla Twojej firmy, TM Service sp. z o. o., Łozina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8961537219

O firmie

TM Service to nasza firma, w której zajmujemy się sprzedażą, wynajmem oraz serwisem wózków widłowych. W ofercie klienci znaleźć mogą sprzęt przeznaczony do różnych zadań — idealny do pracy w magazynie lub zakładzie produkcyjnym. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Naszą siedzibę znaleźć można w miejscowości Łozina, w województwie dolnośląskim, niedaleko drogi S8.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Oferta

Wózki widłowe jako najpopularniejsze urządzenia transportu bliskiego są szeroko wykorzystywane w zakładach produkcyjnych czy magazynach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przenoszenia ciężkich ładunków głównie umieszczonych na paletach. Aby zapewnić swoim klientom dostęp do najwyżej jakości sprzętu, który nie zawiedzie ich w żadnej sytuacji, sprzedajemy nowe i używane wózki widłowe takich marek jak Toyota, Hyster, Linde, Yale, Kalmar czy Junghenrich. Są to wózki zarówno spalinowe, jak i elektryczne. Chętnie doradzimy klientom przy doborze urządzenia odpowiedniego do ich potrzeb.

Gdy wózek widłowy jest potrzeby tylko okazjonalnie, to proponujemy jego wynajem. Wynajmujemy urządzenia w pełni sprawne i przystosowane do pracy. Zapewniamy ich dostawę do klienta.

Ponadto w naszej firmie prowadzimy serwis wózków widłowych. Przeprowadzamy naprawy bieżące, pomagamy w przypadku nagłych awarii oraz wykonujemy okresową konserwację. Działamy stacjonarnie i mobilnie. Mamy również dostęp do obszernej bazy części zamiennych, w której każdy klient znajdzie potrzebne artykuły do swojego sprzętu.

Chętnie opowiemy więcej o naszej ofercie podczas kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Kontakt TM Service sp. z o. o.

TM Service sp. z o. o., Łozina

Opinie (0)

Opinie o firmie TM Service sp. z o. o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.