Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6482773197
REGON: biuro@tlex.pl
KRS: 0000539889
Rok założenia:
2015

Polecane oferty

Wykonuję tłumaczenia od 1995 roku. Przez cały okres swojej działalności gromadziłam wiedzę i doświa...
Prowadzona przeze mnie działalność to przede wszystkim tłumaczenia uwierzytelnione z języka niemiec...
Perfekcyjna umiejętność posługiwania się językiem niemieckim to jedna z moich zalet. Posiadam kilku...
Oferuję Państwu precyzyjne wykonywanie tłumaczeń języka niemieckiego. Tłumaczę z języka niemieckieg...

O firmie

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej i godnej zaufania firmy zajmującej się wykonywaniem kompleksowych tłumaczeń zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura Tłumaczenia Express, które znajduje się w Zabrzu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi tłumaczami, dzięki czemu podejmujemy się wykonania przekładów w ponad 30 różnych językach.

Oferta

Od lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie wykonywania tłumaczeń. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi tłumacze zachowują wierność przekładu. Dodatkowym atutem jest szybki czas realizacji wszelkich zleceń. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów, proponując najbardziej optymalne rozwiązania. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachową obsługę i pełną dyskrecję.

Wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione, pisemne oraz ustne. Wśród tłumaczeń ustnych, którymi się zajmujemy, można wyróżnić przekłady konsekutywne, symultaniczne, czyli tzw. kabinowe, oraz szeptane.

Zatrudniamy doświadczonych tłumaczy, a także tłumaczy native speaker, dla których język, w którym wykonują tłumaczenie, jest zarazem językiem ojczystym. Z myślą o naszych Klientach sprawnie wykonujemy wszelkie kombinacje językowe. Zajmujemy się tłumaczeniami w języku angielskim i niemieckim, a także włoskim, francuskim i rosyjskim oraz:
  • duńskim
  • szwedzkim i norweskim
  • łotewskim
  • słowackim i czeskim
  • arabskim
  • estońskim
  • niderlandzkim i holenderskim
  • słoweńskim
  • białoruskim
  • bośniackim oraz serbskim
Ponadto wykonujemy profesjonalne przekłady z i na język grecki i turecki oraz bułgarski, hiszpański i portugalski. Uzupełnieniem naszej oferty są tłumaczenia w języku ukraińskim i węgierskim, a także chińskim i japońskim. Dodatkowo tłumaczymy teksty na bądź z języka litewskiego, chorwackiego i rumuńskiego.

Wykonujemy przekłady dokumentów biznesowych i prawnych, a poza tym tłumaczymy teksty dotyczące marketingu oraz finansów i księgowości. Podejmujemy się również tłumaczeń z zakresu medycyny i farmacji oraz techniki i technologii.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

Kontakt

Kontakt Tłumaczenia Express sp. z o.o.

Tłumaczenia Express sp. z o.o., Zabrze

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Tłumaczenia Express sp. z o.o.