Tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe
Tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe, Tłumaczenia Express sp. z o.o., Zabrze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6482773197
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Tłumaczenia Express znajduje się w Zabrzu, w województwie śląskim. Działa ona od 2015 roku, oferując szeroki wachlarz usług tłumaczeniowych.

Oferta

Prowadzimy biuro tłumaczeń, w którym świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. W ramach świadczonych usług zajmujemy się zarówno tłumaczeniami zwykłymi, jak i uwierzytelnionymi. W ofercie mamy tłumaczenia pisemne i ustne. Oferujemy tłumaczenie w ponad 30 języków. Wśród tłumaczeń ustnych wyróżnić można przekłady konsekutywne, symultaniczne, czyli tzw. tłumaczenia kabinowe i szeptane.

W naszym biurze pracują doświadczeni tłumacze i tłumacze native speaker, dla których język, w którym wykonują tłumaczenie jest językiem ojczystym. Klientom zapewniamy fachową obsługę sprawnie wykonując wszelkie kombinacje językowe.

Oferujemy tłumaczenia między innymi w języku niemieckim, angielskim oraz włoskim i francuskim. Nasza oferta obejmuje też:
  • język rosyjski,
  • język duński,
  • język szwedzki,
  • język łotewski,
  • język słowacki,
  • język arabski,
  • język estoński,
  • język niderlandzki,
  • język słoweński,
  • język białoruski.
Podejmujemy się tłumaczeń z języka holenderskiego, czeskiego i norweskiego. Wykonujemy przekłady z i na język portugalski, hiszpański oraz bułgarski i turecki. Dodatkowo tłumaczymy teksty na lub z języka rumuńskiego, chorwackiego czy litewskiego. Uzupełnienie oferty to tłumaczenia w języku japońskim, chińskim oraz węgierskim i ukraińskim.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Tłumaczenia Express.

Artykuły

Samodzielne tłumaczenia czy współpraca z biurem tłumaczeń – co wybrać?
Samodzielne tłumaczenia czy współpraca z biurem tłumaczeń – co wybrać?
Nie zawsze posiadamy dostateczną wiedzę i kwalifikacje, by samodzielnie podjąć się tłumaczenia dokumentów, dlatego też warto skorzystać z usług biura tłumaczeń

Wideo

Kontakt

Kontakt Tłumaczenia Express sp. z o.o.

Tłumaczenia Express sp. z o.o., Zabrze

Opinie (2)

Opinie o firmie Tłumaczenia Express sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

manro
manro
5.0
30.05.2020
Godne polecenia biura tłumaczeń. Warto było skorzystać z ich oferty. W razie potrzeby na pewno ponownie się do nich wybiorę.
Max
Max
5.0
01.03.2020
Profesjonalne tłumaczenia. Tłumaczenie wykonane dokładnie i na czas. Nie mam żadnych zastrzeżeń.