Tłumaczenia ustne i pisemne z jęz. ukraińskiego
Tłumaczenia ustne i pisemne z jęz. ukraińskiego, Tłumacz Przysięgły jęz. ukraińskiego i rosyjskiego Gleb Kolesnikow, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6341672382
REGON: 272112923
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Nazywam się Gleb Kolesnikow. Jestem tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego i rosyjskiego, wpisanym na listę krajową tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Pracuję jako biegły sądowy. Własną działalność prowadzę od 1994 roku. Moje biuro znajduje się w Katowicach.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać także pod dodatkowym numerem telefonu i faksu:
  • tel. fax. 32 206 40 79,
  • tel. kom. 601 52 79 56.

Oferta

Świadczę usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych z języka ukraińskiego i rosyjskiego na polski oraz odwrotnie. Oferta przeznaczona dla Klientów mojego biura to:
  • przygotowywanie przekładów ustnych i pisemnych,
  • pośrednictwo na terenie Polski i Ukrainy,
  • doradztwo prawne dla cudzoziemców,
  • wyjazdy z Klientami na Ukrainę.
Mając na uwadze zawiłość prawa międzynarodowego, swoim Klientom oferuję także pomoc prawną przy nabywaniu nieruchomości, chęci prowadzenia własnej działalności gospodarczej, czy w razie wypadków komunikacyjnych - przy próbie uzyskania odszkodowania. Współpracuję z biurami prawnymi w Polsce i Kijowie.

Wieloletnie doświadczenie tłumacza przysięgłego pozwala mi podejmować się nawet trudnych zadań, gdyż w swojej pracy spotykam się z różnymi, często nietypowymi zleceniami. To umożliwia mi cały czas podnoszenie swoich umiejętności. Nigdy nie zapominam o ustalonych terminach oraz zapewnieniu konkurencyjnych cen.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tłumacz Przysięgły jęz. ukraińskiego i rosyjskiego Gleb Kolesnikow

Tłumacz Przysięgły jęz. ukraińskiego i rosyjskiego Gleb Kolesnikow, Katowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Tłumacz Przysięgły jęz. ukraińskiego i rosyjskiego Gleb Kolesnikow

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.11.2015
Jeden z najlepszych tłumaczy języka ukraińskiego i rosyjskiego.Współpraca z taką kompetentną osobą jak pan Kolesnikow to czysta przyjemność.Tłumaczenia na wysokim poziomie, bardzo dokładne wykonane z należytą starannością.//nick:medium78