Tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie
Tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie, Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska, Bytom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6482043145
REGON: 277739584
Rok założenia:
2002

O firmie

Nazywam się Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Działalność prowadzę zdalnie oraz na terenie Bytomia już od 2002 roku.

Oferta

Prowadzona przeze mnie działalność to przede wszystkim tłumaczenia uwierzytelnione z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Zajmuje się tłumaczeniami wszelkiego rodzaju, jednak specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów dawnych.

Funkcjonuje aktywnie w branży już od ponad siedemnastu lat. Przez cały ten czasu udało mi się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu mogę zapewnić o najwyższej jakości wszystkich moich usług.

Moja oferta to między innymi:
  • tłumaczenia rozmów handlowych,
  • tłumaczenia dokumentów technicznych,
  • tłumaczenia dokumentów dawnych,
  • tłumaczenia ręcznych odpisów,
  • tłumaczenia ksiąg wieczystych.
Oprócz tego wykonuje profesjonalne tłumaczenia zapisów w gotyku. Nieustannie rozwijam się i zdobywam wiedze na temat wszystkich form języka niemieckiego, jakie przybierał przez lata, dzięki czemu mogę trafnie przetłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane, starodawne teksty.

Wykonywane przeze mnie tłumaczenia starych dokumentów niemieckich oraz tłumaczenia starodruków to niezwykła przyjemność i praca, której podejmuje się z chęcią. Dodatkowo zajmuję się też tłumaczeniami przysięgłymi przed sądem oraz tłumaczeniami katalogów.

Język niemiecki i wszystkie jego aspekty to dla mnie pasja, którą pielęgnuje i rozwijam z dnia na dzień. Stawiam na nieustanny rozwój i robię co w mojej mocy, by doprowadzić znajomość niemieckiego do perfekcji.

Zapewniam rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszam do kontaktu.

Artykuły

Jak wygląda praca tłumacza przysięgłego?
Jak wygląda praca tłumacza przysięgłego?
Tłumacz przysięgły to osoba która tłumaczy rozmowy, dokumenty, księgi. Ma ona podstawę prawną do tego, by tłumaczyć. Dowiedz się, na czym polega ten zawód.
Czy można zaufać zdalnym biurom tłumaczeń?
Czy można zaufać zdalnym biurom tłumaczeń?
Coraz więcej firm przenosi swoją działalność do sieci, jeśli ich profil ich działalność nie wymaga posiadania biura. Czy można zaufać zdalnym biurom tłumaczeń?

Wideo

Kontakt

Kontakt Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska

Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska, Bytom

Opinie (10)

Opinie o firmie Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
20.01.2021
Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Tłumaczenia w wykonaniu Pani Małgorzaty to majstersztyk!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
29.11.2020
Jak dla mnie najlepszy tłumacz w całym Bytomiu. Niezmiernie pomogła mi w kilku umowach handlowych. Bez niej mogłoby być dosyć ciężko.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
22.09.2020
Świetny tłumacz, kompetentny i w pełni rozumiejący zawiłości języka, a także specjalistyczne konteksty.
Justyna
Justyna
5.0
04.07.2020
Rzadko zdarza mi się pisać tego typu komentarze, ale robię wyjątek, bo Pani Małgorzacie należą się wielkie słowa uznania!!!
Renata
Renata
5.0
04.05.2020
Wykonała dla mnie tłumaczenia kilku starych tekstów, które trafiły do mojego antykwariatu. Warto się do niej zgłosić!
Natalia
Natalia
5.0
18.03.2020
Oferuje bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Zuzanna
Zuzanna
5.0
07.01.2020
Muszę przyznać, że rzadko często korzystam z usług tłumaczy, ale dopiero odkąd trafiłem na Panią Małgorzatę, zrozumiałem co to znaczy DOKŁADNE tłumaczeni. Polecam!
Mariusz
Mariusz
5.0
19.11.2019
Polecam z pełnym przekonaniem! Tłumaczenia wykonywane przez Panią Małgorzatę to naprawdę wysoki poziom i dokładne oddanie tego, co zawarte w tekście.
Roksana
Roksana
5.0
07.09.2019
Jestem niezwykle zadowolona z usług Pani Małgorzaty. Przetłumaczyła dla mnie dosyć trudny i przede wszystkim bardzo niewyraźnie napisany ręczny odpis starego dokumentu. Pełen profesjonalizm.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.08.2014
Rewelacyjne biuro. Tłumaczenie otrzymałem w krótkim czasie. Było rzetelnie i solidnie przetłumaczone. Serdecznie polecam.