Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6482043145
REGON: 277739584
Rok założenia:
2002

O firmie

Tłumacze przysięgli, Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska, Bytom Nazywam się Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska. Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Prowadzę firmę poniemiecku.pl. Moje biuro znajduje się w Bytomiu. Oferuję przekłady tekstów z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie. Zajmuję się tym od 2002 roku.

Oferta

Świadczę swoim klientom profesjonalne usługi translatorskie. Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów z lub na język niemiecki. Współpracuję z klientami z wielu branż. Tłumacząc teksty dbam o to, by zachować charakterystyczną dla danej dziedziny terminologię. Lubię wyzwania, dlatego podejmuję się tłumaczenia nawet odręcznych zapisków sporządzonych gotykiem, czyli językiem staroniemieckim.

Teksty z jakich dziedzin tłumaczę w biurze poniemiecku.pl w Bytomiu?

W biurze poniemiecku.pl tłumaczę teksty z takich dziedzin jak:
  • ekonomia,
  • prawo,
  • informatyka,
  • budownictwo,
  • turystyka.
Dodatkowo zajmuję przekładem teksów naukowych, popularnonaukowych oraz technicznych.

Jakie usługi świadczę w zakresie tłumaczeń pisemnych?

W zakresie tłumaczeń pisemnych świadczę usługi związane z tłumaczeniem dokumentów. Problemem nie będzie dla mnie skomplikowana dokumentacja techniczna. Przetłumaczę również foldery, katalogi lub reklamówki. Dodatkowo wykonuję tłumaczenia dokumentów urzędowych, między innymi aktów urodzeń, zgonów czy zaświadczeń. Przekładałam też księgi wieczyste i dokumenty samochodowe. Ponadto zapewniam przekład świadectw ukończenia szkół lub studiów. Na życzenie klienta mogę przetłumaczyć dokumenty w trybie ekspresowym.

Co stanowi uzupełnienie oferty biura tłumaczeń poniemiceku.pl?

Uzupełnienie oferty biura tłumaczeń poniemiecku,pl stanowią przekłady ustne, które są trudne, ponieważ wymagają szybkiej reakcji i szerokiego zakresu słownictwa. Oferowane przeze mnie tłumaczenia ustne obejmują tłumaczenia przysięgłe przed sądami polskimi oraz tłumaczenie rozmów handlowych. W ramach tego pomagam przedsiębiorcom podczas spotkań z kontrahentami.

Jak do biura poniemiecku.pl dostarczyć materiały do tłumaczenia?

Materiały do tłumaczenia mogą Państwo dostarczyć do biura poniemiecku.pl zarówno w formie papierowej, na nośnikach danych, jak i za pośrednictwem maila bądź faksu. Każdy klient może dobrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie.

Gwarantuję terminową realizację zleceń oraz poufność informacji zawartych w dostarczonych przez Państwa dokumentach. Klienci biura tłumaczeń poniemiecku.pl mogą także liczyć na korzystne ceny, kompleksową obsługę i zgodność przekładu z tekstem źródłowym.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z moich usług translatorskich w Bytomiu.

Artykuły

Tłumaczenia niemieckojęzyczne tekstów fachowych
Tłumaczenia niemieckojęzyczne tekstów fachowych
Przekłady specjalistyczne tekstów fachowych wymagają znajomości języka, ale też zagadnień, które obejmuje tekst. Przekładów dokonują tłumacze przysięgli.

Kontakt

Kontakt Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska

Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska, Bytom

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.08.2014
Rewelacyjne biuro. Tłumaczenie otrzymałem w krótkim czasie. Było rzetelnie i solidnie przetłumaczone. Serdecznie polecam.