Tłumaczenia ustne i pisemne z języka niemieckiego
Tłumaczenia ustne i pisemne z języka niemieckiego, Tłumacz jęz. niemieckiego Dr Anna Iwańska, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9541761301
REGON: 276940278
Rok założenia:
2000

O firmie

Nazywam się Anna Iwańska i jestem doświadczonym i kompetentnym tłumaczem z języka niemieckiego. Działalność prowadzę od 2000 roku, w tym czasie dałam się poznać jako uczciwy i rzetelny tłumacz, czego potwierdzeniem może być liczne grono zadowolonych Klientów. Siedziba mojego biura znajduje się w Katowicach, ale świadczę usługi dla Klientów z całego kraju.

Oferta

Specjalizuję się w wykonywaniu różnego rodzaju tłumaczeń, zarówno ustnych, jak i pisemnych z i na język niemiecki. Posiadam gruntowne, kierunkowe wykształcenie, które podparte jest wieloletnią praktyką w zawodzie. Możecie mieć Państwo pewność, że wykonuję usługi na najwyższym poziomie. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, gwarantując mu dokładne, zgodne z oryginałem tłumaczenia, wszystkie poświadczone własnoręcznym podpisem.

Podejmuję się tłumaczeń zwykłych i przysięgłych różnych typów tekstów.

Tłumaczę typowe teksty, a także specjalistyczne takie jak:
  • teksty techniczne,
  • teksty medyczne,
  • teksty naukowe.
W razie pytań zachęcam do kontaktu. Chętnie udzielę szczegółowych informacji na temat oferty podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapewniam rzetelność i profesjonalizm. Podejmując współpracę ze mną macie Państwu gwarancję poufności i dyskrecji. Działam szybko i pobieram niewygórowane opłaty za wysoką jakość tłumaczeń.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Kontakt

Kontakt Tłumacz jęz. niemieckiego Dr Anna Iwańska

Tłumacz jęz. niemieckiego Dr Anna Iwańska, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Tłumacz jęz. niemieckiego Dr Anna Iwańska