Kompleksowo projektujemy instalacje
Kompleksowo projektujemy instalacje, Thermotechnika Sławomir Kubacki, Tarnowskie Góry

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6451624875
REGON: 276572685
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Nieprzerwanie od 1999 roku prowadzimy biuro projektowe Thermotechnika. Jesteśmy w stanie zaprojektować instalacje na potrzeby wielu inwestycji. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Tarnowskich Górach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem firmy jest Sławomir Kubacki.

Oferta

Gwarancją wykonywania usług wysokiej jakości jest wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza. Oprócz tego zdobyliśmy wszystkie potrzebne uprawnienia, które pozwalają nam na projektowanie, nadzorowanie oraz kierowanie robót budowlanych. Zajmujemy się tworzeniem koncepcji instalacji dla budynków służby zdrowia, budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego bądź obiektów usługowo-handlowych oraz magazynowych.

Regularnie śledzimy zmieniające się normy i przepisy, przyswajamy najnowszą wiedzę techniczną oraz poszerzamy nasze kompetencje. Opracowujemy dokumentacje oraz opinie techniczne bez jakichkolwiek błędów. Wszystko przygotowane jest precyzyjnie, a co najważniejsze z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy w stanie zaprojektować:
  • instalacje gazowe,
  • instalacje wentylacyjne,
  • instalacje klimatyzacyjne,
  • instalacje gazów medycznych i technicznych.
Oprócz tego tworzymy projekty instalacji hydrantowych, zbiorników LPG oraz technologicznych dla stacji punktów przemysłowych i stacji paliw. Wykonujemy kotłownie, węzły cieplne i różnego typu sieci.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się instalacje centralnego ogrzewania, w których bardzo ważna jest dbałość o szczegóły. Błędy w ich tworzeniu mogą narazić Państwa na złą temperaturę w domu lub za duże koszty ogrzewania. Warto wybrać profesjonalistów, czyli pracowników firmy Thermotechnika, którzy dokładnie przeliczą straty ciepła.

Ponadto zajmujemy się projektowaniem instalacji solarnych, preizolowanych oraz stacji uzdatniania wody. Wykonamy również przyłącza, na przykład wodociągowe, stacji redukcyjnych gazów lub kanalizacji deszczowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej lub siedziby firmy Thermotechnika.

Zakres działalności

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Thermotechnika Sławomir Kubacki

Thermotechnika Sławomir Kubacki, Tarnowskie Góry

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Thermotechnika Sławomir Kubacki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Lidia
Lidia
5.0
10.09.2019
Wszystko bardzo porządnie wykonane. Projekt dopracowany w najmniejszych szczegółach. Zdecydowanie widać, że się na tym znają.