Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9492201972
REGON: 36187320500000
KRS: 0000564783
Rok założenia:
2015

Polecane oferty

Zapewniamy Państwu wykonawstwo prac izolacyjnych w obiektach każdego typu. Ocieplamy między innymi ...
Głównym profilem naszej działalności jest izolacja termiczna. Realizujemy zlecenia w Polsce i całej...
Od lat zajmujemy się osuszaniem i zabezpieczaniem budynków przed skutkami nadmiernej wilgoci. Pomag...
Firma Piksa oferuje swoim Klientów szeroki zakresie prac w branży ogólnobudowlanej. Do głównych zda...

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizują się w dostarczaniu systemów izolacji termicznej na potrzeby przemysłu i budownictwa. Izolacjami przemysłowymi zajmujemy się od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, ale realizujemy projekty dla klientów z całego kraju.

Oferta

Oferujemy systemy izolacji dla różnych gałęzi przemysłu oraz budownictwa komercyjnego i jednorodzinnego. Zapewniamy kompleksową realizację zleceń, począwszy od opracowania projektów wraz z dokumentacją techniczną, poprzez dostawę materiałów, a skończywszy na nadzorze wykonawczym, kontroli jakości i obsłudze serwisowej.

Dla przemysłu proponujemy izolacje pianką poliuretanową, która charakteryzuje się m.in. dużą wytrzymałością mechaniczną i wysoką odpornością na rozpuszczalniki organiczne. Świetnie sprawdza się w izolacji zbiorników, rurociągów oraz instalacji przemysłowych i chłodniczych.

Specjalizujemy się w dostarczaniu izolacji zimnochronnych wykonanych ze szkła piankowego. Montujemy je m.in. na urządzeniach technologicznych, kotłach energetycznych, cysternach, instalacjach sanitarnych oraz komorach chłodniczych. W miejscach, w których maszyny generują hałas, który przekracza normy środowiskowe, zajmujemy się montażem izolacji akustycznych dla dmuchaw, kanałów, turbin, filtrów, agregatów, a także wentylatorów.

Budownictwu oferujemy ocieplenia poddaszy, ścian, stropów oraz trudno dostępnych miejsc. Wykonujemy izolacje termiczne magazynów, kurników i komór chłodniczych. Zapewniamy również wykonawstwo hydro- i termoizolacji fundamentów, dachów płaskich i zbiorników wodnych.

Zajmujemy się produkcją metalowych osłon izolacji z takich materiałów jak aluminium, stal ochronna, alucynk oraz stal kwasoodporna. Dysponujemy świetnie wyposażonym warsztatem produkcyjnym.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Thermal-Tech Sp. z o.o.

Thermal-Tech Sp. z o.o., Częstochowa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Thermal-Tech Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.