Siedziba firmy TESART znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w usługach projektowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1994 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Teresa Rokicka.
Głównym przedmiotem działalności firmy Tesart są kompleksowe usługi projektowe. W naszej ofercie można znaleźć projektowanie domów jednorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Podejmiemy się także wykonania projektów biur. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy projektowanie obiektów gastronomicznych. Oferujemy również wykonanie projektu placówki służby zdrowia. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sporządzenie planu adaptacyjnego i modernizacyjnego starych budynków.
Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Projektowanie wnętrz to złożone działanie, które opiera się o ekspertyzy techniczne, liczne koncepcje i projekt wykonawczy. Więcej informacji pod linkiem.