Zapewniamy montaż domofonów, anten i systemów alarmowych
Zapewniamy montaż domofonów, anten i systemów alarmowych, Tele-Mont II, Sieradz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8271940506
REGON: 731010343
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Tele-Mont II znajduje się w Sieradzu, na terenie województwa łódzkiego. Działalność prowadzimy od 2000 roku. Zajmujemy się montażem telewizji satelitarnej i naziemnej.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż telewizji i montaż różnego rodzaju urządzeń domofonowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Proponujemy:
  • montaż domofonów,
  • montaż systemów alarmowych,
  • montaż telewizji przemysłowej,
  • montaż anten.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Opieramy się na wcześniej przygotowanych projektach, by mieć pewność, że dana instalacja została dobrze zamontowana.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Ponadto montujemy CB radia i zwykłe radia samochodowe, a także sprzedajemy nawigację i telewizję naziemną oraz satelitarną - Cyfrowy Polsat. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.

Najczęściej nasze instalacje alarmowe montujemy w małych i dużych firmach oraz domkach jednorodzinnych. Dzięki temu pracownicy oraz domownicy mogą czuć się bezpiecznie, a w razie niebezpieczeństwa liczyć na pomoc ochrony.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Tele-Mont II w Sieradzu.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Tele-Mont II

Tele-Mont II, Sieradz

Opinie (0)

Opinie o firmie Tele-Mont II